Наступний матч”Львів” – ”Дніпро-1”/06/06/2020/Стадіон "Україна"

ПФК «Львів» зіграв внічию з «Маріуполем» на зборах

Черговим матч на зборах в Туреччині ПФК «Львів» провів проти іншого українського клубу – «Маріуполя».

Цей матч не був запланований заздалегідь, однак після звернення представників азовського клубу. Тренерський штаб «Львова» вирішив провести ще одну гру на зборах. Таким чином футболісти отримали більше ігрового часу.

На цей матч тренерський штаб виставив такий склад: Пеньков, Бопесу, Борзенко, Братков, Люлюка, Сабіно, Приймак, Богунов, Татарков, Алваро, Ренан.

За рівної боротьби на полі саме «синьо-золоті леви» пішли на перерву, ведучи в рахунку. Ренан забив ударом зі штрафного, відправивши м’яч у дев’ятку воріт.

У другому таймі на поле вийшли Сарнавський, Гончар, Кравчук, Бусько, Клименчук, Нич, Ходаковський, Шина, Жонатан, Велвес та Пернамбуко. Однак їм втримати переможний результат не вдалося. на 60-й хвилині у штрафному був збитий Путря, а Чурко чітко реалізував пенальті.

Матч так і закінчився внічию 1:1. Попереду на ПФК «Львів» очікує ще один спаринг з вірменський ФК «Лорі» 11 лютого. 12 лютого команда відправиться до Львова.

ПФК «Львів» – ФК «Маріуполь» – 1:1

Голи: Ренан, 44, – Чурко, 60 (пен)

Склад ПФК «Львів» у першому таймі: Пеньков, Бопесу, Борзенко, Братков, Люлюка, Сабіно, Приймак, Богунов, Татарков, Алваро, Ренан.

Склад ПФК «Львів» у другому таймі: Сарнавський, Гончар, Кравчук, Бусько, Клименчук, Нич, Ходаковський, Шина, Жонатан, Велвес, Пернамбуко.

Головний тренер – Єгіше Мелікян

Склад ФК «Маріуполь»:  Поспєлов, Муравський (Б. Романюк, 82), Дава (Сагуткін, 46), Биков (К. Романюк, 82), Путря, Петерман (Танковський, 46), Ігнатенко (Кірюханцев, 76), Корниєнко, Чурко, Байдал (Дудік, 46), Фомін (Біблік, 46)