Наступний матч”Львів” – ”Олександрія”/29/02/2020/Стадіон "Україна"

Підвищення інтенсивності тренувань та двостороння гра

Після чотирьох вихідних днів, наданих команді у зв’язку із матчами національних збірних, футболісти ПФК «Львів» повернулися до тренувального процесу.

У четвер, 5 вересня, команда зібралася на базі у Винниках і провела вечірнє тренування. Підопічні Богдана Блавацького працювали без м’ячів, тренерський штаб запропонував гравцям атлетичні навантаження: фартлек, вправи на карематах та роботу фізичного спрямування. Окрім травмованого Владислава Приймака, до праці пристали усі наявні у розташуванні клубу футболісти, включаючи Мартана, який пропустив попередню зустріч «містян» з «Маріуполем».

У подальшому інтенсивність роботи лише зростатиме: у п’ятницю «синьо-золоті леви» проведуть вечірнє заняття на футбольному полі, а наступного дня на львівський колектив очікує одразу дві тренувальні сесії.

Наприкінці тижня у головної команди заплановане проведення двосторонньої гри. А після тренувального спарингу стартує тижневий підготовчий мікроцикл «синьо-золоті левів» до матчу 7-го туру Favbet Ліги з ковалівським «Колосом».

«Хлопці отримали можливість перевести дух після насиченого на ігрові події серпня. Тому учора приводили їх до тями фізичною роботою. Надалі працюватимемо згідно сформованого плану підготовки до виїзного протистояння з «Колосом». Готуватися до зустрічі з ковалівцями будемо дуже ретельно, адже я чудово знаю, як займається з командою Руслан Костишин, який акцент приділяє цей спеціаліст фізичній підготовці та витривалості», – зазначив головний тренер «Львова» Богдан Блавацький.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »