«Розуміли, що спочатку треба зробити результат, а після цього випускати молодь», – Олександр Бабич

Післяматчевий коментар головного тренера «Маріуполя» Олександра Бабича після гри з «Львовом». Азовський клуб переміг на виїзді з рахунком 2:0.

– Перемога на виїзді – ми до неї готувалися. І радує те, що ми перемогли в такий святковий для нас день. В Маріуполі сьогодні День металурга, тому цю перемогу ми присвячуємо нашим вболівальникам. Тому раді, що хлопці віднеслися дуже серйозно.

Що стосується гри, погода та стадіон дозволяли грати у хороший футбол. Тому нам багато вдавався і контроль м’яча, і переходи від оборони в атаку. Деколи не цілком правильно розпоряджалися м’ячем. Але вважаю, що гра в нас вийшла. І треба віддати належне хлопцям,  ті, які мало грають, сьогодні відіграли на рівні.

– Перед матчем розпочалася злива, яка тривала всю гру. Вона якось вплинула на гру.

– В таку погоду приємно грати. У нас багато футболістів повинні були по тайму відіграти. Але ми їм дали ще більше часу, тому що гра вдавалася, і грали у своє задоволення. Результат не давив. Тут завжди приємно грати, Львів фартове місто для нас. Тут є всі умови, щоб показувати видовищний футбол.

– Після матчу з «Ворсклою», де команда здобула право зіграти у плей-офф УПЛ, чи не було бажання провести більшу ротацію – відправити лідерів додому, щоб вони готувалися до наступної гри?

– В нас і так в кожній грі грає чимало молодих футболістів. Після гри в Полтаві ми відправили тих футболістів, в кого були незначні ушкодження. Тут же ми дали шанс зіграти молодим. Розуміли, що спочатку треба зробити результат, а після цього випускати молодь. І молодь вийшла дещо нервовою, і не все виходило. Тут є над чим працювати.

Головне, що в нас є хороший настрій. А з хорошим настроєм добиратися і 1400 кілометрів буде нам набагато простіше.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »