Наступний матч”Львів” – ”Шахтар”/21/03/2021

Руслан Костишин: «Готувалися до гри зі «Львовом» дуже відповідально»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Колос» (Ковалівка) Руслана Костишина після зустрічі з ПФК «Львів». Його підопічні на виїзді здолали «городян» з рахунком 0:2.

-Враження, звісно, тільки позитивні. Команда виграла та продемонструвала непогану гру. Наші суперники ПФК «Львів» на сьогоднішній виглядають зовсім не так, аніж у нашій зустрічі першого кола. Зараз це агресивна команда, яка нав’язує боротьбу і старається на футбольному полі. Готувалися до цієї гри дуже відповідально. Бачили як «Львів» грав з «Минаєм» організовано. Вивчали тактику «Львова». Власне тому, як слід підійшли до цього матчу. Футболісти «Колоса» – молодці, прислухалися до передматчевих настанов. Тренерський штаб їм завжди підказує, допомагає, але, тим не менш, все вирішують гравці на полі. Якщо виконують те, що від них вимагається, то буде результат. Якщо хтось випадає, то на позитивний підсумок важко розраховувати. Загалом, я задоволений відношенням футболістів і тим, як ми поставилися до суперника.

-У першому таймі побачили моторошну картину. В одному з епізодів Новаку розбили обличчя. Як його самопочуття?

-Нічого страшного. Пішла кров, зупинилася. Нормально він себе почуває. Команда виграла, тому все добре.

-На початку другого кола «Колос» здобув хорошу форму: нічия з «Шахтарем», виїзна перемога над «Львовом». Що, на вашу думку, слід робити команді, аби продовжити такий позитивний ритм?

-Наші футболісти просто повинні професійно ставитись до власних обов’язків. Перш за все, саме це. Також необхідно впевнено підходити до будь-якої гри. Ті гравці, які є у нашому розпорядженні, дозволяють нам боротись за певні місця. Як тільки хтось почне ставитись до своєї роботи не так, як потрібно, то різниця у таблиці невелика. Одразу будуть проблеми. Власне тому, якщо футболісти будуть зосереджені на кожному наступному матчі, то, думаю, усе в нас буде гаразд.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »