Наступний матч”Олімпік” – ”Львів”/22/02/2020

Сабіно: «Перші тренування завжди найважчі, але найважливіші для відновлення форми»

Півзахисник «Львова» Рафаель Сабіно розповів про повернення до роботи після зимової відпустки та як проходить тренувальний процес львівського колективу у Туреччині.

– Рафаель, в якому настрої ти повернувся з відпустки в Україну?

– Повернувся у хорошому настрої! Хотів врешті побачити партнерів по команді, з якими ми наразі розпочали підготовку до другої половини сезону 2018/2019.

– Як пройшов твій місячний відпочинок?

– Насолоджувався відпочинком з моєю дружиною та сином у Бразилії.

– Кілька днів тому розпочався тренувальний збір «Львова» в Туреччині. Наскільки складно повертатися до роботи після тривалої перерви без футболу? Після півроку виступів в Україні ти вже звик до тутешніх фізичних навантажень?

– Перші тренування завжди найважчі, але найважливіші для відновлення форми, необхідної для хороших виступів в офіційних матчах. Я вже звик до великих навантажень, і, вважаю, це допоможе моєму прогресу як футболісту.

– Як проходить робочий процес в Туреччині? Чим займаєтеся на тренуваннях? Уже встиг познайомитися з новим помічником Юрія Бакалова Віталієм Шпанюком?

– Виконуємо роботу, пов’язану з фізичною підготовкою, а також працюємо з м’ячем. Підказки та рекомендації нового помічника головного тренера допомагають мені якнайшвидше повернутися до оптимальних фізичних кондицій. Я вже готовий до спарингів, які належить провести нашій команду на цьому зборі.

– Що тобі каже головний тренер під час тренувань? На чому ставить акцент стосовно саме твоїх функцій на полі?

– Головний тренер вказує на те, як я маю займати позицію, опікати гравця та просить не забувати про ігровий стиль команди.

– Чого очікуєш від майбутніх товариських матчів на зборах?

– Сподіваюся, проведемо хороші спаринги, адже робота роботою, а футбол для будь-якого гравця – завжди на першому місці. Очікую, що після товариських ігор та наприкінці зборів «Львів» перебуватиме у повній готовності до відновлення чемпіонату України.

– «Львову» належить зіграти чотири матчі в першій частині чемпіонату України УПЛ. Попереду – матчі з «Чорноморцем», «Карпатами», «Зорею» і «Десною». Що скажеш про шанси «синьо-золотих левів» на фініші першої частини турнірних перегонів?

– Кожен з нас важко працює над виконанням загальнокомандних цілей. Маємо чотири важливих матчі, і ми зробимо усе можливе, щоб зайняти у підсумку місце у першій «шістці».

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »