Наступний матч”Олімпік” – ”Львів”/22/02/2020

Шостий день «Львова» у Туреччині: відновлення після спарингу та робота у тренажерній залі

Шостий день «Львова» на першому тренувальному зборі у Туреччині включав у себе дві тренувальні сесії та відновлювальні процедури.

Розпочався четвер для львівських футболістів ранковим тренуванням, яке ставило на меті відновити команду після першого проведеного на зборі спарингу.

У плани на вечірнє тренування «містян» несподівано втрутилася погода: дощ із шквальним вітром та градом не дозволили команді провести ігрове заняття на футбольному полі. Тому тренерський штаб клубу запропонував гравцям роботу силової спрямованості у тренажерній залі.

«На зборі присутня низка потенційних новачків, тому намагаємося за допомогою тренувань привести команду до спільного знаменника в плані готовності. Робота важка, нікому не робимо ніяких поблажок. Але видно, що хлопці все розуміють і не мають жодних нарікань. Підготовка до офіційних матчів – процес послідовний і копіткий, тому слід набратися терпіння. Хлопці потроху набирають ігрову форму», – прокоментував перший тиждень підготовки львів’ян на тренувальному зборі в Туреччині наставник команди Юрій Бакалов.

Нагадаємо, свій наступний контрольний матч на першому турецькому зборі «синьо-золоті леви» проведуть із чеським «Баніком».

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »