Наступний матчU-19 ”Львів” – ”Ворскла”/31/10/2020/Стадіон Сокіл, Львів

Треба забивати голи, щоб брати очки

Гравці ПФК «Львів» Сергій Борзенко та Пернамбуко прокоментували поразку «синьо-золотих левів» у матчі 7-го туру Favbet Ліги сезону 2019/2020 років від ковалівського «Колоса».

Сергій Борзенко: «У нас були два хороші моменти в першому таймі. Але не змогли їх реалізувати. Треба забивати голи, щоб брати очки. Прикро віддавати такі ігри.

Ми свідомо віддали ініціативу «Колосу». Вони більше володіли м’ячем, але у нас було більше нагод для взяття воріт. Просто потрібно забивати, реалізація потрібна.

Не скажу, що гра була наджорсткою, була чоловіча боротьба на футбольному полі. Але все одно відчувалася якась симпатія арбітра в сторону суперників. Занадто часто він свистів у наш бік. У будь-якому випадку все одно нам потрібно було вирішувати свої моменти на нашу користь».

Пернамбуко: «На початку гри не могли покласти м’яч на землю, а коли нарешті вдалося це зробити, у нас почали виникати гольові моменти. В кінці гри на мить втратили концентрацію, і суперник покарав нас за це.

Думаю, пропущений гол – вина всієї команди. Не можна втрачати концентрацію в ключових епізодах наприкінці гри.

Намагалися забити, але щось пішло не так. Потрібно буде обговорити після гри, що саме не вийшло, і на тренуваннях виправити всі ці помилки.

Прийшов новий тренер, і я вірю, що він внесе свої корективи в нашу роботу, за рахунок чого ми будемо досягати успіхів в майбутньому».

Інформаційна служба  ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »