Наступний матчU-21 ”Дніпро-1” – ”Львів”/25/08/2019

U-19: «Львів» фінішував третім на груповому етапі Меморіалу Юста-2019

Команда серед гравців віком до 19 років ПФК «Львів» здобула впевнену перемогу над ФОК «Городок» у матчі третього туру Меморіалу Юста-2019 за завершила свої виступи у змаганнях на третій сходинці у групі 2.

Матч львів’ян та їх суперників вже нічого не вирішував у турнірному значенні для обох колективів, які у минулих двох зустрічах не зуміли набрати жодного очка. Але для «синьо-золотих левів» булою справою честі виграти хоча б битву аутсайдерів та порадувати звитягою власних вболівальників, що прийшли на львівський «Сокіл» цієї суботи.

У першому таймі на полі точилося протистояння двох рівних колективів, а ось після перерви «містянам» врешті вдалося віднайти шляхи до протилежних воріт. На 59-й хвилині Кіт відкрив лік забитим м’ячам «Львова» у цій грі. За 12 хвилин Демків подвоїв перевагу господарів, а вже у компенсований арбітром час Гросу елегантно розібрався із двома захисниками у штрафному майданчику та встановив остаточний рахунок – 3:0.

«Ми регулярно беремо участь у турнірі пам’яті Юста. Це один з етапів підготовки команди до сезону, нам не треба шукати спаринг-партнерів. Так що із задоволенням граємо у цих змаганнях.

Шкода, що посіли лише третє місце та не пройшли у наступний раунд. Перед нами стояло завдання – вийти із групи, але переламною стала поразка від «Юності». Вважаю, що ми не заслуговували програти у тому матчі. Не реалізували низку можливостей і пропустили усе, що летіло в наші ворота.

Прикро, але найголовніше, що ми зіграли поєдинки з хорошими суперниками. Провели якісний етап підготовки до весняної частини сезону 2018/2019», – підбив підсумки виступів команди U-19 на Меморіалі Юста-2019 її тренер Олег Колобич.

Зазначимо, що 15 лютого на львів’ян чекає заключний контрольний матч першого тренувального збору – із польською командою «Кросно» U-19. Гра відбудеться о 18:00 на «Соколі».