Наступний матч”Львів” – ”Олімпік”/21/09/2019

U-19: «Львів» не втримав перемоги над «Погонню»

У вівторок, 30 липня, юнацький склад професійного футбольного клубу «Львів» у товариському матчі зіграв внічию із львівською «Погонню».

Команда Олега Колобича продовжує працювати на другому навчально-тренувальному зборі, готуючись до старту чемпіонату України U-19. І черговим етапом у підготовці до майбутніх офіційних матчів стала контрольна гра «синьо-золоти левів» із командою з Прем’єр-ліги Львівщини – львівською «Погонню».

Команди відіграли на «Соколі» три тайми по 30 хвилин. Перший тайм завершився мінімальною перевагою «містян»: Ткач передачею з правого флангу асистував гравцю, що знаходиться на оглядинах у львівському клубі. У другій 30-хвилинці «Львів» розвинув успіх після того, як ще один гравець на перегляді втік на побачення із воротарем і впевнено з ним розібрався.

На жаль, втримати переможний рахунок юні «синьо-золоті леви» не змогли. Помилка у захисті та невдала обрізка у центрі поля посприяли тому, що фінальний свисток арбітра зафіксував результативну нічию – 2:2.

«Мали перевагу у грі, володіли ініціативою, і тому прикро, що не довели поєдинок до логічного завершення. Але, у цілому, змістом футболу, показаного хлопцями, я задоволений. Вже складається пазл, як і з ким ми розпочинатимемо новий чемпіонат», – підсумував контрольну гру головний тренер «Львова» U-19 Олег Колобич.

У суботу, 3 серпня, львів’яни проведуть заключний спаринг напередодні старту чемпіонату України. Суперником команди Колобича буде лідер Першої ліги Львівщини – “ГалКат-Арсенал” з Зубри.