U-19: «Львів» поступився СК «Дніпро-1»

0

У п’ятницю, 2 квітня, відбувся календарний матч двадцятого туру Чемпіонату України U-19 сезону 2020/2021 між юнацькими складами СК «Дніпро-1» та ПФК «Львів». За підсумками протистояння звитягу святкували наші опоненти.

Особливістю поєдинку у Дніпрі було, перш за все, те, що належало зустрітись двом доволі якісним колективам, які у весняній частині сезону демонструють дуже непогану гру. Окрім того, було цікаво глянути чи зможуть взяти дніпряни реванш за поразку у першому колі чемпіонату. Тоді, нагадаємо, «городяни» здобули закономірну перемогу з рахунком 2:0. Загалом, очікувань від звітної дуелі вистачало.

Прогнози стосовно захопливості протистояння стали втілюватися в реальність вже зі стартових хвилин. Команди доволі швидко переходили центр поля, через що гольові моменти почали з’являтись регулярно. Невеличкою перевагою у стартовій десятихвилинці все-таки відзначилися господарі. Підопічні Віктора Бицюри навіть створили декілька перспективних гольових нагод, які забитим м’ячем, втім, так і не завершились. З ніг на голову усе міг перевернути епізод, який стався на 12 хвилині матчу. Саме тоді Харка збили у штрафному майданчику спортклубівців. Арбітр призначив пенальті, яке, тим не менш, не реалізував наш капітан Малець. Мабуть, отримавши невеличкий психологічний удар після моменту з одинадцятиметровим, львів’яни трішки відійшли назад. За таких умов «Дніпро-1» створив одразу декілька поспіль небезпечних атак. Втім, сейви Ольхового, одного разу стійка та, можливо, доля фарту дозволили «синьо-золотим левам» зберегти власні ворота на замку по завершенні першого тайму.

Другий тайм більш активно розпочали гості. Команду Олега Колобича можна було частіше побачити на чужій частині поля. Свої гольові шанси, які виникли внаслідок наполегливих дій попереду, «Львів», утім, втілити у бодай один забитий м’яч таки не зумів. «Дніпро-1», своєю чергою, був більш заощадливим щодо власних гольових епізодів та відзначився вже на 56 хвилині. Бутіч результативно підсумував флангову атаку власного колективу. Надалі з боку обох команд можна було побачити відкриту гру, яка, безперечно, глядачам сподобалась. Переломним моментом протистояння, мабуть, став випадок, який трапився на 70 хвилині. Саме тоді Ювхимець з меж воротарської зони не зумів у дотик переправити сферу до сітки воріт Хоми. Дніпряни розгорнули власну атаку у відповідь. Ольховий у необов’язковому епізоді пропустив м’яча під ногою. Свистун таким подарунком на 71 хвилині скористався сповна. Наприкінці зустрічі «Львів» усіма силами, звісно ж, понісся вперед, але користі, як згодом з’ясувалося, з цього було не надто багато. Голів у матчі більше не забивали.

2:0 – «Дніпро-1» перемагає «Львів» у багатому на моменти поєдинку.

«На жаль, у зустрічі з «Дніпро-1» проявилася знову наша давня хвороба – нереалізація. Не забили пенальті, не відзначились ще декілька разів у хороших епізодах з гри. Дуже хотіли перемогти, але забити так і не зуміли. Два пропущені голи – результати наших індивідуальних помилок. Загалом, я вважаю, протягом зустрічі все-таки невеликою перевагою володіли саме ми. Задоволений і відношенням хлопців, і тим, як вони рухалися, комбінували. Прикро за таких умов поступатися, але гра вже позаду. Потрібно зробити необхідні висновки, опрацювати помилки та рухатися далі», – зазначив наставник ПФК «Львів» U-19 Олег Колобич.

Спостерігач арбітражу: Валерій Лисакевич

«Дніпро-1» U-19 (Дніпро) – «Львів» U-19 (Львів) – 2:0 (0:0)
Голи: Бутіч, 56, Свистун, 71

Попередження: Матюшенко, 33, Головацький, 37 – Боберський, 43, Бекерський, 52, Сидоров, 85
Нереалізований пенальті: Малець, 12 (воротар)

«Дніпро-1» U-19: Хома, Матюшенко, Файдор (к), Головацький, Бойко, Соловйов (Чалий, 77), Ярмолюк, Лебедєв (Копил, 59), Бутіч (Янюк, 59), Свистун (Кобельчук, 75), Кравченко (Ківінда, 59)

Тренер: Віктор Бицюра

«Львів» U-19: Ольховий, Малець (к), Яців (Малецький, 61), Мавдрик, Ювхимець (Михайлів Є., 70), Харко, Величко, Величко, Копитко (Пилипишин, 66), Боберський (Сидоров, 80), Комарець, Бекерський (Зайко, 77)

Тренер: Олег Колобич