U-19: «Львів» програв гольову перестрілку «Металургу»

0

Видовищний матч 19-го туру чемпіонату України серед команд U-19 завершився не на користь «Львова». Запорізький «Металург» забив на два м’ячі більше за «синьо-золотих левів».

Поєдинок юнацьких команд «Металурга» та «Львова» зі стартових миттєвостей проходив на зустрічних курсах. М’яч майже не затримувався у центрі поля, а команди по черзі створювали гольові моменти біля воріт один одного.

Першими відзначилися господарі, але львів’янам знадобилося усього 15 хвилин, щоб не лише відігратися, але й вийти уперед у рахунку. Результативними діями відзначилися Ременяк та Бабатунде. Підопічні Олега Колобича пропустили вдруге, однак наприкінці тайму забили гол у роздягальню. Проте взяття воріт за участю Хімчака відмінив лайнсмен, який зафіксував офсайд у гравця львівської команди.

Фестиваль гольових моментів продовжився й після перерви. Пентелейчук і Бабатунде свої нагоди не використали, причому Адель не поцілив у ворота з вбивчої позиції, а ось гравці «Металурга» двічі зіпсували настрій «синьо-золотим левам».

Навіть програючи 2:4, «містяни» не полишали надії врятувати цю гру. Савран в одному з епізодів влучив у поперечину, не пощастило й Ременяку, на удар якого зреагував воротар.

«Хлопці непогано грали: забили гол, відігралися, потім вийшли вперед. Але помилки у захисті… Гра була такою, що хто більше заб’є, той і виграє. Задоволений, що команда показала непоганий футбол. Але треба налагоджувати нашу захисну лінію. Ніби непогано атакуємо, а у відповідь нам влітають прості мячі. По грі, вважаю, ми не поступилися суперникам, але індивідуальні помилки в обороні позначилися на остаточному результаті», – зазначив після гри наставник «Львова» U-19 Олег Колобич.

19 тур чемпіонату України U-19

12 квітня. 12:00. м. Запоріжжя, НТБ «Металург»

Арбітр – Олександр Садовий (Кременчук)

Асистенти арбітра – Віталій Фірманчук (Херсон), Гусейн Мустафаєв (Харків)

Четвертий арбітр – Дмитро Запороженко (Запоріжжя)

Спостерігач арбітражу – Олександр Якименко (Київ)

«Металург» U-19 (Запоріжжя) – ПФК «Львів» U-19 (Львів) – 4:2 (2:2)

Голи: Гавриленко (16), Сидоров (35), Близнюк (65), Могильний (75) – Ременяк (27), Бабатунде (29)

Попередження: Лапко (33), Івахно (52), Могильний (68) – Пентелейчук (60)

«Металург»: Байда – Мартинов (к), Буценко, Хамаха, Федорук, Лапко (Погребняк, 83), Івахно, Близнюк (Каведяєв, 79), Синицький (Могильний, 57), Гавриленко (Майшмаз, 90+1), Сидоров (Приймаченко, 88)

Головний тренер – Іван Богатир

«Львів»: Денега – Брама, Медведєв, Демків, Григоращук, Брода (Дмуховський, 79), Пентелейчук (к), Хімчак, Ременяк, Ткач (Шута, 64), Бабатунде (Савран, 81)