Наступний матч”Львів” – ”Зоря”/22/05/2019/Стадіон "Україна"

U-19: «Львів» програв в Олександрії

Пропустивши два швидких м’ячі, юнацький склад професійного футбольного клубу «Львів» поступився «Олександрії» у виїзному матчі 23-го туру чемпіонату України серед команд U-19.

Гра зі стартового свистка пішла не за сценарієм команди Олега Колобича, яка вже після 10-ї хвилини «горіла» господарям у два м’ячі. У першому небезпечному моменті, який створили господарі, вдало зіграв Денега у воротах, а от за мить голкіперу довелося витягати «сферу» з сітки після удару у дотик Сезара.

Минуло ще п’ять хвилин, і олександрійці подвоїли свою перевагу, реалізувавши атаку лівим флангом. До відпочинку Сезар та Федорук встигли ще двічі відзначитися за «Олександрію», зробивши перевагу у рахунку максимально комфортною. Львів’яни ж свої шанси не використали – удари Ткача та Саврана оминули ціль.

Після відпочинку наставник «синьо-золотих левів» кинув у бій молодь 2002 року народження – на поле вийшли Малоїд, Дмуховський та Кіт. Гра вирівнялася: забити для гостей було, як мінімум, питанням престижу, а господарі й так задовольнялися надбаннями першого тайму. На жаль, награти бодай на один гол юнакам «Львова» так і не вдалося.

«Сьогодні одразу шість чоловік фактично дебютували за основний склад U-19. Дали шанс хлопцям 2001 року народження проявити себе. На жаль, старт гри ми провалили. Наші гравці не розібралися зі своїми суперниками, ще й були позиційні помилки. Хлопці не дотрималися установки на гру. В перерві ми перебудувалися та випустили молодших футболістів. І по гольових моментах другого тайму могло бути 2:2 чи 3:3.

У нас оновлюється склад команди, і дуже суттєво. Фактично більше половини колективу уперше понюхала пороху таких ігор. В турнірному значенні ця поразка є неприємною, але вона дала чимало інформації для тренерського штабу. Будемо рухатися далі», – зазначив після матчу головний тренер «Львова» U-19 Олег Колобич.