Наступний матчU-21 ”Шахтар” – ”Львів”/21/11/2019

U-19: «Львів» пропустив чотири м’ячі від «Юності» з Гійче

У суботу, 2 лютого, у межах другого туру Меморіалу Юста-2019 «Львів» U-19 поступився «Юності» з Гійче.

Колектив з Гійчого забив два швидких м’ячі, які додали впевненості суперникам у своїх силах і посприяли невтішному для львів’ян результату. На 6-й хвилині Петро Сідельник прямим ударом зі штрафного відкрив рахунок у зустрічі, а за чотири хвилини Великий влучним ударом головою його подвоїв.

Після півгодини гри одна з атак «Юності» правим флангом завершилася влучним ударом Великого, який оформив дубль. У «синьо-золотих левів» була нагода оживити інтригу на 36-й хвилині матчу, але один з гравців, що перебуває на перегляді у львівському клубі, не зміг переграти воротаря.

У другому таймі юні гравці «Львова» великими силами пішли в атаку, за що ще одного разу поплатилися. Дмитро Сідельник під час контратаки «Юності» забив четвертий м’яч.

Цікаво, що у середині другого тайму «містяни» не реалізували низку гарних нагод, аби забити бодай гол престижу. Спочатку «Юність» врятував каркас воріт, а згодом надійну гру у рамці кілька разів продемонстрував голкіпер – 0:4.