Наступний матчU-21 ”Львів” – ”Інгулець”/04/12/2020

U-19: «Львів» разом з «Рухом» сильнішого не виявили

У суботу, 3 жовтня, відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Рух» (Львів) та ПФК «Львів» у рамках п’ятого туру Чемпіонату України U-19 сезону 2020/2021. Команди обмінялися голами, втім, переможця визначити не змогли.

Номінальні господарі розпочали очне протистояння з чималим зарядом мотивації. «Жовто-чорні» якраз і створили перший небезпечний момент у грі. Рогачов завдавав небезпечного удару, але Малоїд дуже холоднокровно врятував нашу команду. Попри такий активний старт від «Руху», першими у зустрічі відзначились «городяни». Юхимець скористався метушливими діями оборони суперника і результативно замкнув передачу Матусевича. Для підопічних Віталія Пономарьова такий перебіг подій, схоже, став переломним. «Жовто-чорні» влаштували справжню облогу воріт «синьо-золотих левів». Втім, якщо Холод на дальній стійці не влучив по воротах, то Дихтяруку під час подачі з кутового таки вдалося зрівняти рахунок. Впродовж наступних миттєвостей юніори «Руху» могли забивати щонайменше ще двічі. Втім, там, де Малоїд був безсилий, а наш воротар, до слова, видав фантастичний матч, у гру вступав каркас воріт. До перерви рахунок не змінювався.

Другий тайм був не таким щедрим на моменти, як перша половина гри. Втім, гольові нагоди, створили обидві команди. Забивати за «Львів» міг Матусевич, але не влучив по воротах після подачі з кутового. «Рухівці» мали реальний шанс відзначитись на 60-ій хвилині. Вівдич вийшов на рандеву з голкіпером, але пробив поруч зі стійкою. У підсумку, нічия 1:1. «Львів» заробив свій дебютний заліковий бал у новому сезоні.

«Матч видався хорошим з точки зору створених гольових моментів. Були варіанти виривати перемогу як у нас, так і в команди суперника. Прикро, звісно, що пропустили, втім, для перемоги, як видно, таки чогось забракло. Хлопцям за гру дякую. Сподіваюся, перший зароблене очко додасть нам впевненості надалі», – зазначив наставник ПФК «Львів» U-19 Олег Колобич.