U-19: «Львів» розійшовся миром з «Карпатами» Кросно

«Львів» U-19 завершив перший тренувальний збір у межах підготовки до весняної частини сезону 2018/2019 років результативною нічиєю із польським клубом «Карпати» Кросно.

Перший тайм спарингу пройшов за рівної гри з боку обох команд і майже без реальних гольових моментів.

Інша справа – друга 45-хвилинка, протягом якої учасники матчу по разу відсвяткували взяття воріт. На 60-й хвилині Малоїд асистував дальньою передачею на гравця, що знаходиться на перегляді, який, скориставшись непорозумінням захисника та воротаря, відправив м’яча у сітку.

Гості відігралися за 10 хвилин. Львів’яни програли підбір у середині поля, півзахисник «Карпат» змістився по центру до штрафного майданчика та влучним ударом пробив у нижній кут – 1:1.

«Непоганий вийшов спаринг. Була рівна гра, відповідно, таким став і підсумковий рахунок на табло. Як для завершення збору, вважаю, вийшов якісний матч, адже хлопці були під значними навантаженнями. Ми завершили перший збір, команда має два вихідних дні. А вже з 18 числа почнемо другий збір, на якому будемо тренуватися у дворазовому режимі і остаточно визначимося зі складом на другу половину сезону», – зазначив після матчу наставник команди «Львів» U-19 Олег Колобич.

Другий тренувальний збір юних «синьо-золотих левів» триватиме з 18 по 26 лютого. Протягом восьми днів команда проведе три контрольні матчі. 21-го числа «містяни» візьмуть участь у товариській грі із «Фенікс-Стефано» з Підмонастира («Сокіл», 16:00), інші спаринг-партнери наразі уточняються.

Товариський матч

«Львів» U-19 (Львів) – «Карпати» (Кросно, Польща) – 1:1

Гол (Львів): гравець на перегляді (60)

«Львів» U-19: Денега (Малоїд, 46) – Савран (Мельничук, 85), Чиж, Григоращук (Токар, 75), Брама (гравець на перегляді, 80), Малець (Дмуховський, 70), Вовкун (гравець на перегляді, 46), Демків (Хитрень, 80), Гросу (гравець на перегляді, 46), Шута (Кіт, 51), гравець на перегляді

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »