U-19: «Львів» розпочав сезон перемогою над «Маріуполем»

, , Стаття
0
У четвер, 22 липня, на стадіоні «Скіф» відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Львів» та ФК «Маріуполь» у рамках прем’єрного туру Чемпіонату України U-19 сезону 2021/2022 «Містяни» перемогли приазовців з рахунком 2:1.

Зустріч стартувала без зайвих розгойдувань. Команди діяли на зустрічних курсах, тому видовищного футболу у стартові хвилини гри точно не бракувало. Хоча у діях обох команд була помітна метушливість. Це свідчить про те, що колективи тільки входять в ігровий тонус. На старті сезону не варто розраховувати на збалансовану картину на полі. Деяка невпевненість була присутня у діях захисної ланки «Львова» у дебюті двобою. Бугай у парі із захисниками декілька разів ледь «не придумали» небезпеку на власні ворота. «Маріуполь» свої подаровані шанси реалізувати не зумів, тому ближче до середини тайму гра стала вирівнюватись. Було багато позиційної боротьби у центрі. Моменти поблизу воріт команд, якщо і виникали, то були успішно змарновані. На перерву пішли, не відкривши рахунок.

У другому таймі більш наполегливо попереду почав діяти «Львів». Підопічні Тараса Гвоздика видали приголомшливий старт. Вже на 51 хвилині Задорожний відгукнувся на довжелезну передачу через усе поле від одного із захисників та вибіг на побачення з голкіпером гостей. Як наслідок – рахунок у поєдинку відкрито.

Майже миттєво «синьо-золоті леви» відзначились вдруге. Мудрий наважився на удар з 25 метрів та не прогадав. Воротар приазовців Жук зіграв у моменті не надто вдало та пропустив кулю під рукою. Згодом львів’яни взяли ситуацію під свій контроль та не дозволяли супернику зайвий раз відчути волю в атакувальних діях.

Один м’яч «Маріуполю» відквитати таки вдалося. На 75 хвилині Савін скористався незлагодженістю у діях захисту господарів та з допомогою рикошету від Чабана прошив пострілом Бугая. Заключний відрізок гри видався доволі захопливим. Підопічні Сергія Грибанова намагалися відігратись та діяли першим номером. Наша команда грала на контратаках і також мала свої шанси. Як згодом з’ясувалося, рахунок таки не змінився.

2:1 – юнацька команда «Львова» кладе до своєї скарбнички перші 3 бали у новому сезоні.