Наступний матч”Львів” – ”Дніпро-1”/07/06/2020

U-19: «Львів» вийшов до 1/8 фіналу Меморіалу Юста-2019

ПФК «Львів» U-19 виграв у львівського «Максимуса» у матчі 1/16 фіналу Меморіалу Юста-2019 і пробився до наступної стадії змагань.

Груповий турнір змагань команда Олега Колобича завершила на третій сходинці, але у підсумку зуміла кваліфікуватися далі як краща третя команда за рейтингом. І у суперники у поєдинку 1/16 фіналу отримала ще один львівський колектив – ФК «Максимус».

Перша половина зустрічі пройшла за переваги «синьо-золотих левів», яким вдалося двічі втілити її у забиті м’ячі. На 16-й хвилині після проходу Демківа правим флангом відбувся простріл у центр, і Бабатунде, прийнявши м’яч у штрафній, влучно пробив у дальній кут. Минуло десять хвилин, і вже сам Демків, отримавши передачу від Шути, обробив «сферу» і завдав невідпорного удару у дальній кут. Наприкінці першої 45-хвилинки гостям вдалося один м’яч відіграти.

Після відпочинку «містяни» продовжили пошук шляхів до протилежних воріт, і він виявився доволі успішним. На 72-й хвилині Бабатунде зіграв на випередження після передачі Дмуховського з правого флангу і відзначився дублем. Трохи згодом сам Дмуховський став автором результативного удару по воротах «Максимуса». Суперники підсолодили гіркоту поразки вдало реалізованим пенальті під завісу зустрічі.

Меморіал Юста-2019. 1/16 фіналу

«Львів» U-19 (Львів) – «Максимус» (Львів) – 4:2

Голи: Бабатунде (16, 72), Демків (27), Дмуховський (89) – Саприка (37), Затхей (81, пен)

«Львів» U-19: Денега (Малоїд, 46) – Чиж, Малець, Ткач (Хитрень, 50), Григоращук (Токар, 70), Брода, Вовкун (Дмуховський. 50), Шута (Кіт, 70), Савран, Бабатунде (Мельничук, 75), Демків (Суль, 80)

«Максимус» (стартовий склад): Жезло – Галамага, Кушла, Михалюньо, Затхей, Сергієнко, Саприка, Кісіль, Бутрак, Кучеров

Інфомраційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »