Наступний матч”Львів” – ”Олександрія”/29/02/2020/Стадіон "Україна"

U-19: «Львів» зазнав розгромної поразки у Маріуполі

У п’ятницю, 6-го грудня, юнацький склад пройесійного футбольного клубу «Львів» зазнав розгромної поразки від «Маріуполя» у матчі 15-го туру чемпіонату України серед команд U-19.

У першому таймі обидві команди комбінували в центрі поля та проводили гострі флангові атаки, але відкрити рахунок їм так і не вдалося. У рамці «синьо-золотих левів» майстерно діяв Малоїд, який впорався з ударами Маслова і Трофімюка. У ще ряді епізодів удача була на боці гостей. Однак і голкіпер  «Маріуполя» двічі виручав свою команду в небезпечних епізодах.

На 27-й хвилині «Львів» залишився у меншості. Володимир Матусевич не за правилами зупинив футболіста господарів, який вийшов сам на сам з нашим кіпером.  Однак ця перевага для гостей суттєво не відзначилась на полі, тому в першій половині гри нулі на табло не змінились.

Фактично за 10 перших хвилин другого тайму інтригу в зустрічі було остаточно поховано.  «Азовці» забили аж 4 м’ячі за такий короткий проміжок часу! Спершу відзнавчився голом Микита Козицький,  другим оформив дубль Володимир Пелипак, заключним став Мирослав Трофимюк.

На 62-й хвилині реалізував свою нагоду Плакса (5-0). А поставив крапку в матчі все той же Пелипак, який втретє переграв нашого голкіпера.

ПФК «Львів» завершує 2019 рік розгромною поразкою в Маріуполі та йде на зимову перерву на 8-му місці в турнірній таблиці. На львів’ян чекає як відпочинок, так і навчально-тренувальні збори. Поновлення чемпіонату U-19 відбудеться 6-го березня 2020 року, у 16-му турі «синьо-золоті леви» прийматимуть ковалівський «Колос».

15 тур чемпіонату України U-19
6 грудня. 13:00.
м. Маріуполь, СК «Іллічівець»

АрбітрІльченко Д.В. (Бердянськ)
Асистенти арбітраВасильченко М.Д. (Слов’янськ), Резніченко О.В. (Краматорськ)
Четвертий арбітр Толмачов С.І. (Маріуполь)
Спостерігач арбітражуГоловков О.В. (Северодонецьк)

ФК «Маріуполь» U-19 – ПФК «Львів» U-19 – 6:0 (0:0)
Голи:   Козицький (47), Пелипак (49, 85), Пелипак (52, 85), Трофимюк (55), Плакса (62)
Нереалізоване пенальті: Зборщик (75, воротар)
Попередження: Козицький (34) — Гулевський (21), Оберман (22)
Вилучення: Матусевич (27)

ФК «Маріуполь» U-19:  Зборщик, Царюк, К. Романюк (Фурсенко, 67), Б. Романюк (Поталов, 46), Маслов, Кошкош, Плакса (Головін, 77), Кулієв, Пелипак, Козицький (Савенюк, 71), Трофимюк (Шамлі, 69). Запасні: Зеленюк, Алізаде

Головний тренер – Андрій Оберемко

ПФК «Львів» U-19: Малоїд, Комарець, Матусевич, Шута, Мартинюк (Топчій, 55), Вовкун (Мудрий, 76), Гулевський (Малець, 56), Бекерський (Ткач, 55), Григоращук, Оберман, Адель (Мавдрик, 70). Запасні: Ольховий.