Наступний матчU-21 ”Шахтар” – ”Львів”/21/11/2019

U-19: Мінімальна поразка «Львова» від запорізького «Металурга»

Юнацька команда професійного футбольного клубу «Львів» зазнала мінімальної поразки у запеклому двобої із  запорізьким «Металургом» у матчі 12-го туру чемпіонату України серед команд U-19.

Неблизький виїзд чекав нашу юнацьку команду цими вихідними, адже підопічні Колобича відправились у Запоріжжя на матч проти місцевих однолітків.

«Львів» почав дуже добре, адже вже на 3-й хвилині свій четвертий гол у 4-х матчах забиває Вовкун. Другий матч поспіль команді добре вдаються перші хвилини і є можливості для швидких м’ячів, от і зараз Вовкун зумів зі штрафного поцілити у дев’ятку воріт Осадчука, воротар був безсилий парирувати.

Перший тайм пройшов на зустрічних курсах. «Городяни», які більше контролювали круглого, володіли ігровою ініціативою, не змогли збільшити розрив у рахунку. Раз у раз на шляху м’яча до воріт, вставали то захисники, то голкіпер запоріжців. «Металург» ж намагався втекти в контратаку, але команді Тропіна так і не вдалося пройти оборонні редути «синьо-золотих».

«Львів» добре оборонявся до 83-ї хвилини, коли шкір’яний потрапив в гущу гравців у штрафній «городян», де після штовханини арбітр побачив фол і вказав на «позначку». Пенальті було реалізовано, розвівши м’яч і голкіпера по різним кутам, забиває Варяник – (1:1).

Далі на ПФК «Львів» чекало ще одне потрясіння, адже Сидоренко знайшов пасом у штрафній Микиту Лапка, який не залишив шансів Малоїду і пробив з вбивчої позиції – (2:1). В підсумку дуже прикра поразка «Львова».

«Хлопці старалися, в Олега Степановича Яремчукадругого тренера був день народження, з чим його і вітаємо, але хотілося привітати його і перемогою. По відношенню, по бажанню все добре, була важка гра і в «Металурга» були моменти, і в нас. Я думаю, що гра була рівна. Скажемо так, можливо в ті останні 5 хвилин не вистачило досвіду нашим молодим гравцям, бо непотрібне пенальті і, як наслідок, ще один пропущений гол. Як би не було прикро, але в таких іграх досвід і здобувають, це треба розуміти. Дякую футболістам, добре попрацювали, будемо готуватись далі», – зазначив після гри Олег Колобич.

12 тур чемпіонату України U-19
8 листопада. 12:00. м. Запоріжжя, стадіон НТБ «Металург», Запоріжжя

АрбітрДубина Ростислав (Дніпро)
Асистенти арбітра – Голіяк Ірина (Миколаївська обл.), Степаненко Олексій (Запоріжжя)
Четвертий арбітр – Рибченко Ігор (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу – Латоша Олександр (Мелітополь)

ФК «Металург» Запоріжжя U-19 ПФК «Львів» U-19 – 2:1 (0:1)
Голи: Варяник (85, пенальті), Лапко (88)– Вовкун (3)
Попередження: Мартинов (59) – Шута (63), Вовкун (85)

ФК «Металург» U-19: Осадчук, Сидоренко, Чалих, Кабанцов, Хамаха, Лапко, Мартинов (К), Ковальський (Кузьмович, 90), Варяник, Вишнивецький (Кораблін, 60), Приймаченко (Курцев, 73). Запасні: Байда, Даглас, Товстоног, Страдс.

Головний тренер – Тропін В’ячеслав

ПФК «Львів» U-19: Малоїд, Топчій (Ткач, 54), Оберман (Малець, 90+), Бекерський (Куник, 73), Мартинюк, Шута, Гулевський (Григоращук, 66), Вовкун (К), Комарець, Крушинський, Матусевич. Запасні: Лалак.