Наступний матч”Десна” – ”Львів”/31/07/2019

U-21: Дев’ять голів у Чернігові не на користь львів’ян

Дублюючий склад професійного футбольного клубу «Львів» зазнав розгромної поразки від чернігівської «Десни» у матчі 28-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

Матчі у Чернігові не вдаються дублерам «Львова» у сезоні 2018/2019. Якщо у Львові «синьо-золоті леви» двічі перегравали однолітків з «Десни», то 16 березня на команду Романа Гданського чекало фіаско – 1:6. За схожим сценарієм розвивалося й сьогоднішнє протистояння дублюючих команд «Львова» та «Десни», причому у цьому поєдинку резервну команду чернігівців підсилили низка гравців основного складу.

Ще у першому таймі команди звели інтригу нанівець. Хоч Костику й вдалося на 20-й хвилині відбити удар Мочуляка з пенальті, проте до перерви м’яч встиг чотири рази опинитися у воротах львів’ян. Цікаво, що арбітр матчу призначив три 11-метрові удари у бік воріт «містян»! Два з них господарі реалізували.

Після відпочинку офіційна особа матчу продовжила перебувати в епіцентрі подій на футбольному полі. Так, у другій 45-хвилинці було призначено ще два пенальті: Микитин розмочив рахунок за «Львів», а Мочуляк таки переграв з «точки» голкіпера.

Максимум, на що вистачило «Львів» до завершення поєдинку, так це ще одне взяття воріт, автором якого став Хімчак.

«Є невеличка проблема з кадрами, наші хлопці грають й за U-19, й за U-21… Сьогодні було тільки три заміни, включно з воротарем. Хотілося б, щоб більше було футболістів, щоб була конкуренція. Гра була принциповою, адже не хочеться бути на останньому місці. Ми боремося за 10 позицію. Але сьогодні сильнішою була «Десна». Ми провалилися у першому таймі. Гравці не виконали установку на гру. Може, почули, що за «Десну» гратимуть футболісти з першої команди, і відіграв психологічний фактор», – сказав після матчу наставник «Львова» U-21 Роман Гданський.

28 тур чемпіонату України U-21

10 травня. 11:30. м. Чернігів, ст. «Чернігів-Арена»

Арбітр – Євген Арановський (Київ)

Асистенти арбітра – Сергій Приступа (Київ), Євген Петраков (Київ)

Четвертий арбітр – Павло Децюк (Чернігів)

Спостерігач арбітражу – Ігор Хіблін (Хмельницький)

«Десна» U-21 (Чернігів) – ПФК «Львів» U-21 (Львів) – 7:2

Голи: Якимів (10, пен), Белич (20), Старенький (35), Вовк (42, пен), Чайка (65), Мочуляк (68), Попинака (81) – Микитин (51, пен), Хімчак, 84

Попередження: Белич (14) – Білий (20), Пентелейчук (86)

«Десна» U-21: Татаренко – Галстян, Руденко, Мочуляк, Вовк, Белич, Якимів (Чайка, 63), Козак (Бабашев, 63), Старенький (Попинака, 46), Парцванія (Фалько, 46), Слотюк (Пічугін, 39)

Головний тренер: Олександр Пищур

«Львів U-21»: Костик (Жупанський, 46) – Карвацький, Медведєв (Мельничук, 69), Білий, Вичіжанін, Горін (Стоянов, 69), Іваночко, Пентелейчук, Микитин, Хімчак, Нич

Головний тренер: Роман Гданський