Наступний матч”Десна” – ”Львів”/31/07/2019

U-21: дубль Ременяка допоміг «Львову» обіграти «Десну»

Дублюючий склад професійного футбольного клубу «Львів» виграв в однолітків з чернігівської «Десни» у матчі 23-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

Ці команди вже зустрічалися між собою у Чернігові два тижні тому, і тоді «синьо-золоті леви» зазнали розгромної поразки з рахунком 1:6. Тому футбольна зустріч на львівському «Соколі» була надпринциповою для «Львова», який волів доказати, що невтішний результат нещодавньої гри був лише випадковістю.

У першу 45-хвилинку команда Романа Гданського повністю перегравала своїх суперників, раз-по-раз створюючи загрози біля воріт «Десни». Вже у перші десять хвилин львів’яни могли забезпечити собі гандикап у два забиті м’ячі. Однак, Іваночко, замикаючи простріл з правого флангу, не влучив у рамку із вбивчої позиції, а згодом гостей за необережність у захисті пробачив Нич.

На 18-й хвилині Микитин пробивав зі штрафного, і «сфера», зрикошетивши від захисника, лише дивом оминула дальній нижній кут. Але у наступному епізоді Ременяк вже святкував взяття воріт. Пентелейчук навісив з флангу, а Артур ударом головою спрямував м’яча у протихід воротарю.

Минуло усього шість хвилин, і «Львів» збільшив перевагу у рахунку завдяки комбінації Микитина та Нича. Перший накрутив кількох опонентів і навісив у штрафний майданчик, а другий», вигравши верхове єдиноборство, не залишив шансів голкіперу. До відпочинку «містяни» встигли забити й втретє, проте лайнсмен підняв прапорець, зафіксувавши офсайд у Ременяка.

По перерві гра вирівнялася, і у середині тайму чернігівцям вдалося один м’яч відквитати. «Десна» заробила право на штрафний удар у безпосередній близькості від лінії штрафного майданчика, і Вовк потужним ударом змусив Костика витягувати шкіряну кулю з сітки власних воріт.

Зважаючи на слизьку перевагу в один забитий м’яч, «Львів» не бажав валідольної кінцівки і продовжував господарювати на чужій половині поля. До того ж, гру господарів в атаці освіжили заміни – на поле вийшли Хімчак та Бабатунде.

Міг забивати Демків, але з його підступним ударом від газону впорався воротар. А ось зі спробою Ременяка страж воріт «Десни» вже нічого не міг вдіяти. На 88-й хвилині комбінація у «стіночку» із партнером завершилася третім взяттям воріт чернігівської команди – 3:1.

«Приємно, що перемогли, але у мене залишилося дуже багато зауважень по грі. Як індивідуальних, так і командних. Ми планували грати першим номером. Це був принциповий поєдинок після 1:6 у Чернігові, нам обов’язково потрібно було вигравати. Вважаю, що мали перевагу над суперниками цілу зустріч. Але після перерви пропустили необов’язковий гол, і вони відчули, що можуть врятувати матч. У нас почалися провали у середині поля. Добре, що наші заміни освіжили гру, ми переламали хід гри і змогли додавити чернігівську команду», – прокоментував перемогу після матчу головний тренер «Львова» U-21 Роман Гданський.