Наступний матч”Дніпро-1” – ”Львів”/26/08/2019

U-21: ФК «Львів» втратив очки у матчі з «Шахтарем»

Єдиний пропущений гол у середині другого тайму коштував очок молодіжному складу ФК «Львів» у матчі 16-го туру чемпіонату України серед команд U-21 із донецьким «Шахтарем».

Як і передбачалося, «Шахтар» на правах господаря та одного з фаворитів молодіжної першості проводив цей матч з позиції сили, граючи «першим номером». Команда Романа Гданського побудувала свій план на гру, зробивши ставку на надійну гру позаду та пошук гольових шансів у контратаках.

У підсумку, «гірники» діяли гостріше і лише у першому таймі мали низку можливостей для взяття воріт львівського клубу. Друзь працював на повну у рамці воріт: на 16-й хвилині відбив небезпечний удар Глаголи у кут під час виходу гравця «Шахтаря» на побачення із воротарем, а згодом не дав можливості Васілевічу, Кащуку, Топалову та Корнієнку відкрити донеччанам лік забитим м’ячам у цій зустрічі.

«Синьо-золоті леви» терпіли і чекали на свій шанс, який прийшов на 34-й хвилині, причому гості не використали одразу дві нагоди, аби засмутити Кучеренка. Вичіжанін і Кисленко вже, мабуть, бачили «сферу» у сітці, проте каркас воріт і брак влучності під час завершення атаки завадили львів’янам забити стратегічно важливий гол перед перервою.

Друга половина зустрічі проходила за сценарієм першої, однак за єдиним виключенням – «помаранчево-чорним» таки вдалося забитий переможний м’яч. Чи не єдина серйозна втрата концентрації на власній половині поля у середині другого тайму стала фатальною і призвела до того, що Топалов завдав результативного удару з-за меж штрафного майданчику.

Кінцівка поєдинку була за «Шахтарем», який намагався додати до першого голу як мінімум ще одне взяття воріт, щоб уникнути нервових останніх хвилин. Однак, страж воріт «Львова», граючи із пошкодженням в останні 15 хвилин матчу, ще декілька разів виручив свою команду. Біля протилежних же воріт «містяни» вже не мали сил на створення гостроти, аби наостанок спробувати позмагатися бодай за один турнірній бал за підсумками зустрічі.

«Мали свої моменти у першому таймі. Вичіжанін обікрав захисника, проте не зміг переграти воротаря, потім мав забивати Кисленко. Що тут скажеш? Два рази розстрілювати голкіпера і не забити. Це були стовідсоткові нагоди біля воріт «Шахтаря», 1:0 на нашу користь – і гра уже б була інакшою після перерви. Грали досить дисципліновано, розраховували на контратаки, помилки захисників, але ж потрібно їх використовувати, коли вже знаходиш такі шанси. Гол пропустили досить прикрий. Хлопці віддали дуже багато сил, і буквально в одному моменті втратили контроль над ситуацією біля власних воріт», – сказав після фінального свистка наставник «Львова» U-21 Роман Гданський.