U-21: ФК «Львів» зазнав розгромної поразки від «Олександрії»

0

Дублюючий склад ФК «Львів» поступився «Олександрії» у межах 18-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

Перші півгодини гри не віщували підсумкового фіаско, львівська команда компактно захищалася і майже не дозволяла «Олександрії» наближатися до своїх воріт. Гол прийшов фактично нізвідки: Білий подарував м’яча опоненту біля власного штрафного майданчика, і Гранчар сповна цим скористався, відкривши рахунок.

Гості ненадовго активізувалися на чужій половині поля, і вже захисник олександрійців заблокував небезпечний удар Кисленка. Ось тільки забили знову господарі. На 39-й хвилині пройшла передача з глибини, і Ткачук, опинившись без опіки, вразив дальній нижній кут.

Роман Гданський виконав дві заміни по перерві, випустивши на поле Пантелейчука та Тягла. Проте кадрові перестановки не допомогли «синьо-золотим левам» змінити ситуацію на футбольному полі. Фактично за 15 хвилин другого тайму інтригу у зустрічі було остаточно поховано. Одразу після відновлення поєдинку Гранчар вивалився на побачення із воротарем і не залишив шансів Жупанському.

За чотири хвилини результативний удар на свій рахунок записав Дубенков, який скористався обрізкою Тягла на фланзі і зробив рахунок розгромним. Завершилася п’ятнадцятихвилинка жахів «Львова» призначенням пенальті за фол Малевіча у власних володіннях – Ткачук невідпорно пробив у притирку з лівою стійкою.

На 75-й хвилині Жупанського у рамці змінив Денега, і вихід другого голкіпера ознаменувався його сейвом з 11-метрової точки. Арбітр помітив гру рукою Білого у штрафному, однак Дришлюк не спромігся переграти Денегу.

Останні миттєвості гри пройшли в атаках львівського колективу. «Олександрія» збавила оберти, і цим могли скористатися Ременяк, який вийшов на заміну у другому таймі, а також Микитин. Спочатку Ременяк вдало відгукнувся на вертикальну передачу від партнера, вже перекинув голкіпера, проте його удару бракувало сили – захисник не дав «сфері» опинитися у воротах. Згодом Микитин дальнім ударом змусив Злотара реагувати на ближній стійці. І все ж гол престижу стався: Ременяк заробив пенальті, а Павлюх вдало його реалізував – 1:5.

«Домовлялися з хлопцями грати щільно у захисті та шукати свої нагоди у контратаках. Але ми самі собі створили неприємності: привезли у свої ворота гол-другий, продовжували грати недбало. На жаль, не зміг достукатися до гравців у перерві. Добре, що хоч показали себе гравці з команди U-19, які до останнього намагалися щось змінити на полі. Але у цілому дуже прикра гра та підсумкова поразка», – сказав після матчу головний тренер команди U-21 Роман Гданський.

18 тур чемпіонату України U-21
8 грудня. 13:00. м. Олександрія, КСК «Ніка»

АрбітрДмитро Кутаков (Київська обл.)
Асистенти арбітраМарина Стрілецька (Суми), Олександр Марчик (Київ)
Четвертий арбітрДенис Федан (Олександрія)
Спостерігач арбітражуІгор Покідько (Полтава)

«Олександрія» U-21 – «ФК «Львів» U-21 – 5:1 (2:0)
Голи: Гранчар (32, 47), Ткачук (39, 59, пен), Дубенков (51) – Павлюх (90+2, пен)

На 76-й хвилині Дришлюк («О») не реалізував пенальті (воротар)
Попередження: Малевіч (58)

«Олександрія» U-21: Злотар – Прокопчук (к), Семенов (Шевчук, 63), Гура, Костенко, Гранчар (Хрієнко, 77), Ткачук, Вітенчук (Пиріг, 70), Дубенков (Русьян, 59), Литвяк (Дришлюк, 70), Шкіндер
Головний тренер: Андрій Купцов

ФК «Львів U-21»: Жупанський (Денега, 75) – Гаврушко (к) (Пантелейчук, 46), Харіпов, Калинчук (Тягло, 46), Білий, Малевіч (Теплий, 65), Павлюх, Горін, Іваночко, Микитин, Кисленко (Ременяк, 75)
Головний тренер: Роман Гданський