Наступний матч”Львів” – ”Минай”/22/08/2020/Стадіон "Україна"

U-21: коли футбол відходить на другий план

Дублюючий склад професійного футбольного клубу «Львів» зазнав нищівної поразки від полтавської «Ворскли» у матчі 3-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

На жаль, цього дня львів’янам було складно зібрати думки воєдино на футбольному полі. Напередодні гри передчасно пішов з життя батько Андрія Карвацького, тому уся команда вийшла на футбольне поле стадіоні «Лтава» у Полтаві з символічними написами на підтримку свого одноклубника – «Карва, ми з тобою!».

Полтавці досить швидко втілили тотальну ігрову перевагу на полі у забиті м’ячі. Вже до десятої хвилини зустрічі «синьо-золоті леви» пропустили гол з пенальті та з гри.

Після перерви Жупанський ще чотири рази був змушений витягувати м’яча з сітки власних воріт. «Ворскла» у дебюті другого тайму забила ще двічі – каре на свій рахунок записав капітан «ворсклян» Білий, а незадовго до кінця й взагалі довела рахунок до розгромного.

Львів’яни майже не мали шансів забити хоча б гол престижу у цьому протистоянні. Але у таких життєвих обставинах футбол, мабуть, залишається на другому плані…

«Складно пояснити цю поразку з точки зору спортивної боротьби. Два напівмоменти за весь матч, команда майже не переходила центр поля. Розумію, що хлопцям було психологічно складно виходити на цю гру. Але потрібно вчитися тримати удар, як би важко не було», – сказав після матчу наставник «Львова» U-21 Андрій Ханас.

3 тур чемпіонату України U-21

9 серпня. 14:00. м. Полтава, ст. «Лтава»

Арбітр – Денис Шурман (Київська обл.)

Асистенти арбітра – Олександр Корнійко (Миргород), Олександр Жуков (Харків)

Четвертий арбітр – Олександр Матяш (Полтава)

Спостерігач арбітражу – Олександр Кран (Харків)

«Ворскла» U-21 (Полтава) – ПФК «Львів» U-21 (Львів) – 6:0 (2:0)

Голи: Білий (7, пен, 10, 48, 50), Галата (70), Лига (73)

Попередження: Саків (11), Куценко (35), Челядін (42) – Кос (6), Олексів (36), Демків (58), Хімчак (61)

«Ворскла» U-21: Каневцев – Куценко (Биков, 75), Чуєв, Тарадуда, Мельничук, Козиренко, Челядін (Зайцев, 89), А. Білий (к) (Посєвкін, 59), Саків (Лига, 62), Стрижак, Галата (Мосійчук, 70)

Головний тренер: Олег Краснопьоров

«Львів» U-21: Жупанський – Савошко (Пиріг, 67), Олексів, Р. Білий (к), Брама (Тягло, 73), Демків, Хімчак (Нич, 78), Пентелейчук (Ременяк, 51), Монтезелло (Вичіжанін, 46), Баяно, Кос

Головний тренер: Андрій Ханас

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »