Наступний матчU-19 ”Карпати” – ”Львів”/25/10/2019

U-21: «Львів» мінімально обіграв луганську «Зорю»

Дублюючий склад професійного футбольного клубу «Львів» переміг вдома луганську «Зорю» у матчі 10-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

У рамках 10-го туру «Львів» вдома приймав луганську «Зорю», яка поки знаходиться на дні турнірної таблиці, набравши 6 очок за 8 матчів. Хоча синьо-золоті леви підходили до гри у статусі фаворита, та матч просто не міг бути легким, адже «Зоря» мала трохи часу, аби відновити сили і попрацювати над помилками, бо пропускала минулий тур. Львів’янам ж у цьому матчі була потрібна перемога, аби закріпитись у середині турнірної таблиці.

Матч розпочався і «Львів» почав з активного пресингу на всіх частинах поля. «Синьо-золоті леви» високо зустрічали суперника, не даючи футболістам «Зорі» розгортати атаки. Високий пресинг приніс свої плоди і після помилки центральних захисників Феліпе вискочинив віч-на-віч з Мацапурою і пробив повз воротаря (1-0).

Після пропущеного м’яча гості кинулись відігруватись і їм вдалося перехопити ініціативу та створити небезпеку біля воріт Костика. На 27-й хвилині з-за меж штрафної сильно пробив Шалфєєв, але Костик у карколомному стрибку парирував м’яч з правого верхнього кута.

Намагався збільшити перевагу  Богунов, який вийшов на побачення з воротарем, але останнього поспішив підстрахувати захисник та відвів небезпеку від власних воріт.

«Зоря» активно працювала на флангах, чим завдала багато клопоту захисту «Львова», який допускав тактичні помилки. Небезпеку створювали крайні півзахисники луганчан. Взявши круглого під контроль, вони ще декілька разів загрожували воротам Костика прострілами у штрафну, які не принесли бажаного результату.

«Хочу подякувати хлопцям за боротьбу, за самовіддачу, за старання, за виконану установку на гру. В першому таймі, були притензії до захисту, але хлопці почули мої слова і те, що я їм старався донести. Виконали практично усе, що від них вимагалося. Команда швидко переходила з першої зони до другої, у третій використала той момент, що створила. У другому таймі  дисципліновано зіграла ззаду, проробили роботу над помилками. Дякую хлопцям за взаємоповагу, дисципліну. Команда дослухається та повністю віддається на полі. Я задоволений, що всі виконують установку на гру. Ми на правильному шляху!», – зазначив після гри наставник «Львова» U-21 Андрій Ханас.