U-21: «Львів» на виїзді поступився «Зорі»

0

У суботу, 6 березня, відбувся календарний матч 17 туру Чемпіонату України U-21 між командами ФК «Зоря» (Луганськ) та ПФК «Львів». За підсумками поєдинку «городяни» зазнали поразки від своїх суперників.

Зустріч «Зоря» – «Львів» перед безпосереднім початком гри цілком спокійно можна було назвати протистоянням міцних середняків. Своїми впевненими виступами у попередніх поєдинках обидва колективи забезпечили собі чималу дистанцію від підвалин турнірної таблиці. Єдине за що, по суті, команди ще можуть поборотись у поточному сезоні – це представництво у ТОП-5 чемпіонату, не враховуючи, звісно, п’єдестальних місць. На більше розраховувати, мабуть, не доводиться. Тим не менш, спортивний максималізм ніхто не скасовував. Окрім того, у командному заліку опонентів розділяли лише 3 очки, тому варто було очікувати захопливої та конкурентноздатної дуелі.

Попри статус гостей протистояння активніше розпочали львів’яни. Підопічні Ігоря Рипновського впевнено взяли ініціативу до своїх володінь та оперативно створили навіть декілька небезпечних виходів до атаки. Тим не менш, відзначитись швидким взяттям воріт «городянам» таки не вдалося. Натомість немов грім серед ясного неба трапився гол від луганців. Фрімпонг скористався помилкою одною із захисників нашої команди та, вийшовши на оперативний простір, на 7 хвилині розстріляв з близької відстані ворота Лалака. Опісля цього епізоду гра набула обрисів рівної. Не можна сказати, що відвертою перевагою володіла бодай одна із команд. Вистачало боротьби, вистачало комбінаційних дій у центрі поля, але моментів насправді було не надто багато. Час від часу траплялися так звані натяки на гольові нагоди, але були вони радше винятком, аніж правилом.

Другий тайм видався більш жвавим. Перш за все, бадьоріше почав діяти «Львів». «Синьо-золоті леви» розганяли власні атаки через швидкі фланги. Зокрема, доволі активним був Топчій, якому мотивації у цьому матчі, мабуть, додавала також і капітанська пов’язка на передпліччі. Підопічні Василя Баранова, своєю чергою, зайняли вичікувальну позицію та свій шанс намагалися отримати через контратакувальну роботу. Така тактика спрацювала на 72 хвилині. Саме тоді Хлань класно обігрався у «стіночку» зі своїм партнером по команді та засмутив львів’ян другим пропущеним м’ячем. Під завісу двобою вболівальники, які зібралися поблизу навчально-тренувальної бази «Металург» у Запоріжжі, встигли побачити ще два голи. На 89 хвилині Андрущенко зробив перевагу «Зорі», м’яко кажучи, солідною. Втім, вже за мить Топчій взяв гру на себе, протягнув м’яча повз декількох суперників та розрядив гармату з 25 метрів. Неймовірної краси гол, який вдався нашому хавбеку, виступив лише у якості слабкої втіхи «городянам».

3:1 – «Львів» у виїзному матчі виявився слабшим за «Зорю».

«За таку гру можу подякувати як своїм хлопцям, так і команді суперника. Ми побачили справді якісний матч. Дуже прикро, звісно, що поступилися. Поєдинок розпочали дуже здорово, але потім через необов’язкові власні помилки напропускали голів. Мали шанси відігратись і при рахунку 1:0, і при 2:0, але, на жаль, свої моменти не реалізували. У будь-якому випадку здобули хороший досвід та приводи для роздумів. Будемо працювати далі та намагатимемось викорінювати схожі недоліки», – зазначив наставник ПФК «Львів» U-21 Ігор Рипновський.