Наступний матчU-21 ”Шахтар” – ”Львів”/21/11/2019

U-21: «Львів» не втримав перемогу над «Юністю»

1 лютого на полі МБМ у Винниках дубль «Львова» у товариському матчі зазнав поразки від «Юності» з Верхньої Білки.

У першому таймі команда Романа Гданського мала більше гольових нагод для того, щоб вийти вперед у рахунку. Чинний чемпіон Львівської області краще володів м’ячем, але контратаки «синьо-золотих левів» були гострішими, ніж у суперників.

У середині першої половини зустрічі Микитин здійснив рейд по лівому флангу і виконав простріл, який успішно замкнув Іваночко. Після цього той самий Микитин в одному з моментів міг подвоїти перевагу «містян», але не зумів переграти голкіпера. До завершення першого тайму ще одну блискучу нагоду для збільшення гандикапу втратив Пентелейчук.

У перерві наставники обох команд здійснили заміни і вони пішли на користь суперникам. На 70-й хвилині гри захисники «Львова» програли боротьбу нападнику «Юності» у штрафному майданчику, в результаті чого рахунок став рівним. Ще через десять хвилин команда з Верхньої Білки успішно реалізувала штрафний удар. Хоча перед цим львів’яни мали 99% нагоду для того, аби забити гол, яку не реалізував гравець, що знаходиться на перегляді у клубі – 1:2.

«Ми створили хороші моменти, але не все ідеально, нам є над чим працювати. Ще нема зіграності та порозуміння, але з кожною грою наша гра покращується. Звичайно, хотілося б, щоб результат був позитивний. Але маємо що маємо – втрату концентрації та недосвідченість у вирішальних моментах. У хлопців з Ю-19, які тільки перейшли до нашої команди, цього досвіду ще немає. Їм ще потрібно працювати і працювати. Але потенціал у них хороший, вірю, що у майбутньому вони стануть якісними гравцями. Просто потрібен час», – прокоментував поразку у контрольній грі головний тренер команди U-21 Роман Гданський.