Наступний матчU-19 ”Карпати” – ”Львів”/25/10/2019

U-21: «Львів» поступився «Карпатам» у товариському матчі

У п’ятницю, 25 січня, дублюючий склад «Львова» зіграв свій перший матч у 2019 році. У контрольній грі у Винниках значно оновлена та омолоджена команда U-21 «синьо-золотих левів» зазнала поразки від дублю львівських «Карпат».

У порівнянні з кінцівкою 2018 року, команда U-21 «Львова» видозмінилася майже на дві треті. Зокрема, на поточному зборі та у прем’єрному спарингу дублю «містян» взяли участь 9 гравців, які до цього виступали за колектив 19-річних.

Перший тайм вийшов по-справжньому бойовим, чим і характеризуються більшість футбольних зустрічей двох львівських колективів. У дебюті гри на полі точилася боротьба двох рівних команд,  поки на 10-й хвилині Горін більярдним ударом не поклав «сферу» точнісінько у дальній нижній кут воріт «Карпат».

У середині тайму «Карпати» захопили ініціативу у грі, щоправда до реальної небезпеки біля воріт «Львова» справа не доходила. Одного разу Костик обрав вірну позицію, тому удар головою «карпатівця» не становив особливої небезпеки для голкіпера, а у ще одному випадку він вдало «склався» і у стрибку перевів м’яча на кутовий.

«Львів» же ще двічі мав шанси для того, щоб подвоїти свою перевагу у рахунку. В обох випадках «містяни» виконували «стандарти», які завершувалися виграною верховою боротьбою Білого у штрафному майданчику, але воротар «Карпат» двічі ставав на заваді взяттю воріт.

По перерві Роман Гданський виконав низку замін, що вплинуло на подальший перебіг подій у грі. Більш досвідчені гравці «Карпат» почали знаходити шпаринки у володіннях «Львова» і тричі – на 60-й, 71-й та 84-й хвилинах – скористалися технічним браком та позиційними помилками гравців «синьо-золотих левів».

Як наслідок, перший млинець оновленої команди Гданського вийшов глевким – 1:3. Але це лише початок шляху нового колективу, кістяк якого вже зараз складають учорашні гравці команди U-19.

«Планували сьогодні подивитися у справі всіх наших гравців. На жаль, результат закономірний. Цей склад ще поки незіграний. Фактично ми з нуля будуємо нову команду, роботи – непочатий край. Хлопцям треба зіграти кілька матчів, щоб краще взаємодіяли один з одним, щоб розуміли, що я їх від них хочу бачити. Бажання у них є, вони дуже вмотивовані, старанно працюють на тренуваннях. Так що, упевнений, ця команда ще себе покаже. Є гравці, які у перспективі можуть заграти у головній команді «Львова». Але у плані досвіду їм ще багато чого потрібно навчитися», – прокоментував підсумок першої контрольної зустрічі у 2019 році головний тренер «Львова» U-21 Роман Гданський.