Наступний матчU-21 ”Шахтар” – ”Львів”/21/11/2019

U-21: «Львів» розгромно поступився «Карпатам»

Дублюючий склад професійного футбольного клубу «Львів» зазнав поразки від «Карпат» у матчі 11-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

«Карпати» одразу кинулись в атаку, яка увінчалась успіхом. На 4-й хвилині ударом головою відзначився Деда, 1:0.

«Городяни» активізувались лише в середині першого тайму. Карвацький класно прорвався по правому флангу та прострілив у штрафну, де неточно пробив Велвес. А згодом забракло точності і Феліпе. На 40-й хвилині після подачі зі штрафного класно прострілювв Білий, але забити не вийшло.

Другий тайм розпочався спокійно, команди контролювали м`яч в основному в центрі поля. Але вже на 52-й хвилині Руніч обікрав захисника «городян» Клебера і вийшов сам-на-сам з Костиком, де відпаснув на Деду, котрий закотив круголого у пусті ворота.

«Львів» кинувся відігруватись, але втрата шкір’яного на половині поля суперника призвела до стрімкої контратаки, де відбувся вихід 4 в 1. М’яч відпасували на Деду, який зблизився з Костиком і пробив у дальній кут, воротар був безсилий щось вдіяти, 3:0.

«Синьо-золоті леви» могли забити «гол престижу» на останній хвилині копенсованого часу. Ременяк класно прострілив справа, на його передачу відгукнувся Велвес, м’яч просвістів над поперечиною.  На жаль, львівське дербі так і закінчилось з рахунком 3:0, де велику роль зіграли дрібні індивідуальні помилки «городян».

11 тур чемпіонату України U-21
18 жовтня. 13:00. м. Рава-Руська, стадіон «Локомотив»

АрбітрЮрій Можаровський (Львів)
Асистенти арбітраІгор Дебенко (Івано-Франківськ), Михайло Маланчук (Кіцьмань, Чернівецька обл.)
Четвертий арбітрОлександр Шандор (Львів)
Спостерігач арбітражуОрест Шмигельський (Львів)

«Карпати» (Львів) U-21 – ПФК «Львів» U-21 (Львів) – 3:0 (1:0)
Голи: (Деда, 4, 51, 55)
Попередження: Векляк, 27.

«Карпати» (Львів) U-21: Артим, Векляк (Куртяк, 87), Авраменко, Степанчук, Харжевський, Толочко, Сільченко (Панчишин, 81), Руніч, Деда (Гірний, 75), Грисьо (Кіриленка, 55), Притула (Бичек, 73).
Запасні: Задерейко, Мельнійчук.
Головний тренер: – Любомир Вовчук.

ПФК «Львів» U-21 : Костик, Клебер (Медведєв, 56), Білий, Насонов, Карвацький, Демків, Лео (Ременяк, 69), Хімчак (Савошко, 87), Велвес, Феліпе (Кос, 59), Нич (Заяць, 71).
Запасні: Жупанський, Пентелейчук.