Наступний матч”Олімпік” – ”Львів”/23/02/2020

U-21: «Львів» вдома програв полтавській «Ворсклі»

У п’ятницю, 8 листопада, дублюючий склад професійного футбольного клубу «Львів» приймав вдома полтавську «Ворсклу» у  матчі 14-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

Господарі поля вийшли на матч добре налаштованими і в доволі бойовому складі. Перші хвилини на полі точилася рівна боротьба, без особливої гостроти. Якщо поодинокі моменти й виникали, то добре себе проявляли захисники. До середини тайму «Ворскла» перехопила ініціативу, проходи флангами стали небезпечнішими і щораз гострішими.

А на 41-й хвилині «ворсклянам» вдалося забити, на оперативний простір вирвався Артур, який обробив м’яч і пробив обабіч Костика. Так тайм і закінчився.

Другий тайм і одразу ротації від Андрія Ханаса, який випустив багато молодих футболістів (Олексів, Савошко, Пентелейчук) додали активності попереду. У «Львова» виходило втікати в контратаки і створювати небезпеку біля воріт Каневцева. Гра в основному точилася на підступах до штрафної гостей. Було видно, що, як і у матчі з «Динамо», «Львів» не відбуває номер на полі, а грає з великим бажанням.

Але на 86-й хвилині прикрої помилки припустився Костик, який не втримав м’яча і закинув його собі у ворота. Хоч «Львів» виглядав доволі злагоджено, але забити не вийшло.

«Грали проти лідера і от такий матч, в якому невимушені, а головне — непотрібні помилки призводять до голів. Що говорити, так є, коли не забиваємо свої моменти, забивають нам. Другий гол взагалі непотрібнийворотар собі закинув. Були проблиски в грі, активність, були моменти, але треба реалізовувати. Будемо працювати далі», – сказав після матчу наставник «Львова» U-21 Андрій Ханас.

14 тур чемпіонату України U-21
8 листопада. 13:00 «Енергетик» Добротвір.

Арбітр Дердо Олександр (Чорноморськ)
Асистенти арбітраПетраков Євген (Київ), Приступа Сергій (Київ)
Четвертий арбітрПричина Софія (Львівська область)
Спостерігач арбітражу Мосейчук Юрій (Чернівці)

ПФК «Львів» U-21 – ФК «Ворскла» Полтава U-21 – 0-2 (0-1).
Голи: Костик (а, 86) – Артур (41)

ПФК «Львів» U-21: Костик, Гончар, Клебер (Ременяк, 79), Білий, Квасний (Олексів, 45), Зубков (к) (Савошко, 46), Лео, Карвацький, Велвес (Пентелейчук, 46), Хімчак, Феліпе (Нич, 34). Запасні: Жупанський, Медведєв.

Головний тренер: Андрій Ханас   

ФК «Ворскла» U-21:           Канавцев, Якубу, Тарадуда, Альюн (Чуєв, 46), Очігава (Биков,87), Стрижак (Мкомола, 59) Мамро, Білий, Саків (к), Артур (Чертоєв, 46), Галата (Куценко, 90). Запасні: Солобчук, Мосійчук.

Головний тренер: Краснопьоров Олег

Інформаційна служба ПФК «Львів» 

Залишити коментар

Translate »