Наступний матч”Львів” – ”Олімпік”/21/09/2019

U-21: «Львів» втратив перемогу над «Карпатами»

Молодіжний склад ПФК «Львів» не зумів втримати переможний рахунок у протистоянні з львівськими «Карпатами» у матчі 20-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

Перед очною зустріччю молодіжні складі «Карпат» та «Львова» знаходилися на різних полюсах турнірної таблиці чемпіонату. Авансів «Карпатам» на папері додавала й перемога над «синьо-золотими левами» у першому колі у Раві-Руській з рахунком 2:0. Проте дербі – є дербі. І у матчах із підвищеною відповідальністю за результат спрогнозувати перебіг подій майже неможливо.

Перший тайм матчу пройшов за безкомпромісної боротьби на кожному клаптику футбольного поля. Жодна з команд не збиралася поступатися, а тому до реальних гольових моментів біля воріт обох команд справа майже не доходила. Однак, були певні епізоди, які могли схилити шальки терезів на користь «містян» ще до перерви.

На 9-й хвилині Горін вертикальною передачею відправив Хімчака швидку атаку, але гравця «Львова» взяли у «коробочку» два футболісти «Карпат» у власному штрафному майданчику, а арбітр не помітив цього епізоду і не призначив пенальті. Ближче до завершення першої половини зустрічі міг після «стандарту» забивати Білий, проте захисник «Львова» пробив до рук воротаря «Карпат».

Вже  компенсований арбітром час Микитин невиправдано порушив правила у центрі поля, за що отримав друге попередження та був вилучений з поля.

У другому таймі «Карпати» отримали можливість перевести гру на половину поля «Львова» і врешті завдати бодай перший удар у ствір воріт номінальних гостей. В одній з перших атаку після відпочинку Костик відбив удар впритул від Ляха. Минуло усього кілька хвилин, і «містяни» надали гідну відповідь: атаку «Львова» завершував Ременяк, проте м’яч після його удару промайнув повз праву «дев’ятку» воріт «Карпат».

Загалом, «Карпати» мали територіальну перевагу протягом другої половини зустрічі, зважаючи на відсутність одного гравця «синьо-золотих левів». Проте «Львів» не забував про контргру, і на 85-й хвилині забив гол. Демків обвідним ударом з-за меж штрафного влучив у дальній верхній кут воріт.

Суперникам знадобилося дві хвилини, щоб змінити рахунок у матчі. Непорозуміння під час кутового у захисті призвело до того, що Степанчук вразив ворота «містян» і таки зумів врятувати «Карпати» від поразки у львівському дербі – 1:1.

«Це перша гра за моєї роботи, коли я не маю жодних претензій до своїх підопічних. Неозброєним оком було видно їх бажання виграти, було помітно їх спортивну злість. Але це дербі. Можна зрозуміти будь-що, але не розхлябаність у принциповому матчі, яким є дербі. Перший тайм перевершив мої сподівання, хлопці нічого не дали створити «Карпатам» біля власних воріт. У другому забили красивий мяч, але, на жаль, не втримали перевагу. Але після матчу я зайшов до роздягальні і сказав команді: «Хлопці, я гордий за вас! Якщо так і далі будете працювати, то вас чекає успішне майбутнє!». Потенціал у цієї команди просто неймовірний. Головне – щоб гравці не цуралися праці і зуміли повністю розкрити свої можливості», – зазначив після матчу наставник «Львова» U-21 Роман Гданський.