Наступний матч”Львів” – ”Олімпік”/21/09/2019

U-21: «Львів» виграв футбольний трилер у «Десни»

Дублюючий склад професійного футбольного клубу «Львів» виявився сильнішим за чернігівську «Десну» у виїзному матчі 1-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

Перший тайм не був багатим на гострі моменти. Однак, саме львів’яни за грою переважали чернігівців і двічі були близькими до того, щоб відкрити рахунок у зустрічі. У двох випадках Косу забракло влучності та вдачі, щоб дозволити «синьо-золотим левам» піти на відпочинок із гольовою форою.

Незважаючи на неймовірну спеку (+35 С) та гру на штучному покриті, у другому таймі на футбольному полі розгорнулася справжня драма. До 81-ї хвилині «Десна» мала комфортну перевагу, виграючи у «Львова» з рахунком 2:1. Спочатку господарі реалізували швидкісну контратаку, а згодом скористалися позиційною помилкою центру оборони гостей. Сольний прохід та невідпорний удар Ременяка на 78-й хвилині дав надію «містянам» на порятунок.

І камбек все-таки стався, «Львів» забив двічі у компенсований арбітром час! Олексів головою замкнув подачу Карвацького з кутового, а одразу після цього флангова атака львівської команди завершилася ударом Карвацького у стійку і влучним добиванням Вичіжаніна!

«Неймовірні емоції! Це був справжній трилер! Хлопці проявили фантастичну самовіддачу і виконали усе те, про що я говорив з ними на установці до гри. Сьогодні на першому плані опинився характер. Я сказав своїм гравцям, що ми – з Західної України, а тому ніколи не здаємося!

Дякую команді за подарунок на День народження! Такими моментами треба насолоджуватися. Але з завтрашнього дня ця перемога має вже залишитися в історії, адже незабаром ми вдома прийматимемо київське «Динамо», – сказав після матчу наставник «Львова» U-21 Андрій Ханас.