Наступний матч”Дніпро-1” – ”Львів”/26/08/2019

U-21: «Львів» зазнав невдачі у матчі з «Зорею»

Дублюючий склад ПФК «Львів» вдома розгромно поступився луганській «Зорі» у матчі 21-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

Неприємності для команди Романа Гданського розпочалися з самої почати гри. Не минуло трьох хвилин, як Борисенко ударом у дотик завершив флангову атаку «Зорі». Удар нападника вийшов настільки класним, що Костик попросту не мав шансів зреагувати на цей «постріл».

Ситуація для львів’ян ускладнилася, коли на 12-й хвилині зустрічі арбітр вилучив з поля Шину, побачивши з боку бразильця фол «останньої дії» під час обрізки команди на власній половині поля. З цього ж штрафного «Зоря» й забила вдруге – Вовченко прямим ударом вразив дальню «дев’ятку».

Найкращий момент у «Львова» в першій половині зустрічі був в Янчака, проте Вадим на 24-й хвилині під час виходу сам-на-сам із воротарем не влучив у площину воріт.

Другий тайм розпочався з того, що Нич вийшов на ударну позицію, але не зумів переграти Хмеловського. У свою чергу, швидка контратака луганського колективу завершилася влучним ударом у ближній кут від Алефіренка.

У середині другого тайму Борисенко отримав другу жовту картку, і склади команди вирівнялися. Однак, на перебіг подій у матчі це ніяк не вплинуло. Гра господарів остаточно розклеїлася, і «Зоря», забивши ще двічі, довела рахунок до розгромного.

М’яч престижу за «синьо-золотих левів» вже у компенсований арбітром час забив Нич, який скористався помилкою воротаря і ввігнав «сферу» у сітку – 1:5.

«Почали гру так само, як було з «Чорноморцем» Просиш хлопців виходити на матч зібраними, а у підсумку отримали гол з нічого вже на 3-й хвилині. Якийсь тотальний нефарт переслідує нашу команду. Янчак не реалізовує стовідсотковий момент, а у наші ворота залітає майже усе. Забий Вадим – і ще невідомо, як би пішла у подальшому гра. Ще й червону картку отримали в епізоді, коли Шина заслуговував максимум на жовту. На жаль, після другого голу гра для «Львова» вже була зламана. Треба було усіма силами триматися і шукати свої нагоди, проте «Зоря» не вибачила нам наших помилок», – підсумував невтішний результат наставник «Львова» U-21 Роман Гданський.

21 тур чемпіонату України U-21

8 березня. 12:00. м. Львів, стадіон «Сокіл»

Арбітр – Олександр Дердо (Чорноморськ)

Асистенти арбітра – Максим Чос (Київ), Михайло Маланчук (Чернівецька обл.)

Четвертий арбітр – Олександр Шандор (Львів)

Спостерігач арбітражу – Орест Шмигельський (Львів)

ПФК «Львів» U-21 (Львів) – «Зоря» U-21 (Луганськ) – 1:5

Голи: Нич (90+1) – Борисенко (3), Вовченко (13), Алефіренко (54), Шалфєєв (63), Загоруйко (65)

Попередження: Янчак (40) – Борисенко (42)

Вилучення: Шина (13) – Борисенко (60)

«Львів U-21»: Костик – Вичіжанін (Карвацький, 68), Тягло (к), Білий, Фатєєв, Шина, Пентелейчук (Олексів, 68), Іваночко (Мельничук, 89), Махарашвілі (Хитрень, 88), Янчак (Дмуховський, 83), Нич

Головний тренер: Роман Гданський

«Зоря» U-21: Хмеловський – Повалій (Решетов, 74), Агапов, Васько, Вовченко, Мильченко, Загоруйко, Борисенко, Алефіренко, Шалфєєв (к) (Новіков, 70), Майборода (Сандрак-Вінницький, 65)

Головний тренер: Володимир Микитін