Наступний матч”Дніпро-1” – ”Львів”/26/08/2019

U-21: «Львів» зазнав поразки від «Чорноморця»

Дублюючий склад «Львова» із невдачі розпочав весняну частину чемпіонату України у сезоні 2018/2019 років, поступившись вдома одеському «Чорноморцю».

Початок зустрічі ознаменувався холодним душем для «синьо-золотих левів», господарі були змушені витягати м’яча із сітки власних воріт вже на 15 секунді гри. Харіпов махнув ногою повз м’яч неподалік від власних воріт, що призвело до загострення від одеситів з лівого флангу і результативного удару з кількох метрів від Плохотнюка.

Цікаво, що ранній гол «Чорноморця» фактично став єдиним небезпечним моментом біля воріт обох команд за 45 хвилин гри. Команди намагалися комбінувати та виконувати тактичні настанови тренерів, проти у захисних діях учасники зустрічі були значно успішнішими, ніж в атакувальних.

Після перерви львів’яни вийшли на поле більш зарядженими на ворота суперників. І у середині другого тайму це принесло успіх. Микитин з кутового навісив на ближню стійку, а Пентелейчук невідпорним ударом головою зрівняв рахунок.
На жаль, на 83-й хвилині «моряки» сповна скористалися помилкою «містян» у центрі захисту і вирвали перемогу у матчі. М’яч після потужного «пострілу» Штогріна по-зрадницькі від стійки відскочив за лінію воріт – 1:2.

«На програш ми точно не заслуговували у цій грі. У команди потенціал непоганий, претензій особливих немає, але декому потрібно переглянути своє відношення до футболу, почати дорослішати. М’ячі пропустили через звичайну незібраність, таку собі недбалість. Хороший об’єм роботи виконав Нич в атаці, але підтримки з глибини та від крайніх півзахисників у нього майже не було. Креативу в атаці у нас було відверто малувато. Але, вважаю, на нічию ми сьогодні точно награли. Прикро, що підсумковий рахунок – зовсім інакший», – зазначив після матчу наставник «Львова» U-21 Роман Гданський.

19 тур чемпіонату України U-21
22 вересня. 12:00. м. Львів, стадіон «Сокіл»

Арбітр – Микола Балакін (Київська обл.)
Асистенти арбітра – Михайло Маланчук (Чернівецька обл.), Володимир Журибіда (Луцьк)
Четвертий арбітр – Олександр Шандор (Львів)
Спостерігач арбітражу – Орест Шмигельський (Одеса)

ПФК «Львів» U-21 (Львів) – «Чорноморець» (Одеса) U-21 – 1:2 (0:1)
Голи: Пентелейчук (65) – Плохотнюк (1), Штогрін (83)
Попередження: Харіпов (7), Медведєв (56), Вичіжанін (89) – Гейко (63), Долгов (89)

«Львів U-21»: Костик – Вичіжанін, Харіпов (Білий, 87), Тягло (к), Карвацький, Горін, Іваночко, Пентелейчук, Микитин, Хімчак (Медведєв, 46), Нич
Головний тренер: Роман Гданський

«Чорноморець» U-21: Варакута – Велєв, Войтіховський, Калітов (к), Гейко (Долгов, 87), Хамелюк, Тітаєвський (Граматік, 90+2), Шонія (Примаков, 65), Штогрін, Прильопа (Вдовиченко, 76), Плохотнюк
Головний тренер: Альберт Ковальов