Наступний матч”Олімпік” – ”Львів”/22/02/2020

U-21: «Львів» зазнав поразки від «Маріуполя»

У суботу, 7-го грудня, дублюючий склад професійного футбольного клубу «Львів» на виїзді зазнав поразки від ФК «Маріуполь» у  матчі 17-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

Дебют матчу був за гостями, які і відкрили рахунок на 16-й хвилині. Ременяк точним ударом замкнув простріл справа, пробивши повз голкіпера. Після пропущеного м’яча господарі кинулись відігруватись, однак оборона «Львова» діяла надійно.

На 33-й хвилині у своєму штрафному майданчику «синьо-золоті леви» не за правилами зупинили Вискрибенцева, арбітр показав на одинадцятиметрову позначку. Ілля Путря виграв дуель з Жупанським, тим самим зрівняв рахунок 1-1. Після подачі кутового міг вивести команду вперед Роман Білий, який небезпечно прострілював з лінії воротарського, захисник азовців виніс круглого.

У другому ж таймі у своїх діях активнішим виглядав  «Маріуполь». Вже через 10 хвилин господарі збільшили свою перевагу, Кащук вирвався вперед на правому фланзі та вистрілив, Співак замкнув дальню штангу, 2-1. Через п’ять хвилин азовці зробили свою перевагу ще комфортнішою. Олександр Кожевников головою замкнув навіс від партнера справа. Львів’янам у цьому протистоянні вдіяти нічого більше не вдалося.

У наступному турі «Львів» прийматиме вдома сусіда по турнірній таблиці ковалівський «Колос». Суперник розташований на 10-ій сходинці із 12 заліковими балами. До слова, це останній матч чемпіонату U-21 у поточному році.

17 тур чемпіонату України U-21
7 грудня. 13
:00 СК «Іллічівець», м. Маріуполь

Арбітр Дмитро Кутаков (Київська обл)
Асистенти арбітраСтаніслав Марулін (Херсонська обл), Дмитро Запороженко (Запоріжжя)
Четвертий арбітрВіктор Бондаренко (Маріуполь)
Спостерігач арбітражуВолодимир П’яних (Донецьк)

ФК «Маріуполь» U-21 ПФК «Львів» U-21 – 3-1 (1-1).
Голи: Путря (33 п), Співак (54), Кожевников (59) – Ременяк (16)

Попередження: Саєнко (6) – Ременяк (35)

ФК «Маріуполь» U-21: Михайлов, Дава (Б.Романюк, 46), Шинкаренко, Саєнко, Путря (Прокопчук, 62), Співак, Вискребенцев, Доброхотов, Кожевников (Литюк, 76), Байдал, Кащук (Бондар, 62). Запасні: Кравцов, К.Романюк, Кулієв.

Головний тренер: Олексій Гетьман

ПФК «Львів» U-21: Жупанського, Савошко, Медведєв, Білий, Тягло (Микитюк, 64), Демків (Заяць, 75), Лео (Пиріг, 67), Ременяк (Вичіжанін, 75), Карвацький (Танчак, 84), Нич, Кос. Запасні: Костик

Головний тренер: Андрій Ханас