Наступний матч”Львів” U-21 – ”Маріуполь” U-21/22/04/2019

U-21: «Львів» зіграв внічию з «Рочином»

Дублюючий склад ПФК «Львів» зіграв внічию з «Рочином» із Соснівки у товариському матчі, що відбувся 8 лютого у Винниках.

Підопічні Романа Гданського першими відзначилися у контрольній грі. На 25-й хвилині закидання Харіпова у штрафний майданчик «Рочина» завершилося тим, що Горін із другої спроби переграв голкіпера суперників.

Львів’яни мали ще низку гольових шансів, щоб ще до перерви зняти усі питання стосовно найсильнішої команди на полі. Проте, слабка реалізація, а згодом й позиційні помилки у захисті привезли до того, що «містяни», пропустивши два м’ячі, опинилися у ролі наздоганяючих.

Незважаючи на те, що команда перебувала під великими навантаженнями через інтенсивний тренувальний тиждень, у другому таймі футболісти львівського клубу зуміли додати у грі та змінити неприйнятний рахунок. Наприкінці спарингу Медведєв дальньою «гарматою» з 25-ти метрів не залишив шансів воротарю – 2:2.

«Розумів, що буде непросто. Команда мала ударний тренувальний тиждень. Той випадок, коли очі хочуть, а ноги не виконують. Тому гра проходила з перепадами: ніби й могли вдосталь забити, а як наслідок пропустили необов’язкові м’ячі. Ще й суперники були максимально налаштовані показати себе у матчі з «Львовом». Тому результат такий, який він є», – сказав після матчу тренер дублюючого складу львівського клубу Роман Гданський.

13 лютого «Львів» U-21 проведе контрольний поєдинок з тернопільською «Нивою» у Винниках.