Наступний матч”Львів” – ”Олімпік”/21/09/2019

U-21: ПФК «Львів» та «Карпати» переможця не виявили

У суботу, 13 липня, на стадіоні «Прогрес» у Львові відбувся контрольний матч між дублюючими складами професійного футбольного клубу «Львів» та львівських «Карпат». Бойова гра, незважаючи на статус товариської, завершилася результативною нічиєю – 1:1.

З перших хвилин гри обидві команди демонстрували високу інтенсивність дій на футбольному полі, притаманну до офіційних ігор змагального періоду. «Синьо-золоті леви» високо зустрічали «зелено-білих», а тому саме «Львів» у дебюті зустрічі створив нагоди для взяття воріт. Зокрема, два моменти мав Нич: на 4-й хвилині воротар впорався з потужним ударом Назарія з лівої ноги, а опісля нападник вдало розвернувся під час прийому м’яча, але запустив його вище воріт.

«Містяни» частіше перебували з м’ячем на чужій половині поля, але більше нічого серйозного біля воріт «Карпат» до перерви так і не створили. У господарів був шанс під час стандарту у середині першого тайму, але Костик впевнено заволодів м’ячем на ближній стійці.

Початок та перші 20 хвилин другого тайму були за «Карпатами». Не встигли команди розігратися після відпочинку, як Жупанський зреагував на небезпечний удар гравця «зелено-білих» з близької відстані. Ще через 12 хвилин воротар «Львова» вчасно залишив рамку та нівелював загрозу з лівого флангу, відбивши «сферу» на кутовий.

Поступово ініціатива у грі знову перейшла до «синьо-золотих». В останні 15 хвили спарингу у «Львова», окрім контролю м’яча, почали з’являтися і гольові моменти. Особливо корисним в ендшпілі львівського протистояння був Карвацький. Спочатку його удар в останню мить заблокував захисник, допомігши голкіперу уникнути неприємностей. Трохи згодом Андрій вдало відкрився під навіс на дальній стійці і пробивав головою у падінні – воротар вчинив сейв.

Здавалося, що матч так і завершиться без забитих м’ячів, однак колективи все ж обмінялися голами перед фінальним свистком. На 86-й хвилині під час контратаки «Карпат» гравець «зелено-білих» вдало зіграв на випередженні на ближній стійці і переправив м’яч у сітку. Вже у компенсований арбітром час «карпатівці» сфолили у власному штрафному проти Карвацького – гравець на перегляді впевнено реалізував 11-метровий удар.

Товариський матч

«Карпати» U-21 (Львів) – ПФК «Львів» U-21 (Львів) – 1:1

Гол («Львів»): гравець на перегляді (90+3)

«Львів»: Костик – Тягло, Білий, Олексів, Савошко, Ременяк, Демків, Вичіжанін, Нич, два гравці на перегляді

На заміни у другому таймі виходили: Жупанський, Денега, Медведєв, Карвацький та чотири гравці, що знаходяться на оглядинах в клубі