Наступний матчU-19 ”Львів” – ”Ворскла”/31/10/2020/Стадіон Сокіл, Львів

U-21: «Шахтар» здобув вольову перемогу над «Львовом»

У п’ятницю, 16 жовтня, відбувся поєдинок між молодіжними командами ФК «Шахтар» (Донецьк) та ПФК «Львів» у рамках 6 туру Чемпіонату України U-21. За підсумками непоступливої гри «синьо-золоті леви» таки поступилися більш іменитому опоненту.

На зустріч із маститим суперником наша команда U-21 вирушала у повній бойовій готовності та ще й із хорошим зарядом позитиву. У попередньому турі підопічні Тараса Мазура розтрощили «Минай» (6:0) та відповідно налаштовувалися на щонайменше задовільний результат у поєдинку з «Шахтарем». Варто відзначити, що донецький клуб зараз охопила лихоманка із захворюваністю на Covid-19, тому склади команд, починаючи від U-19 відповідно тасуються та зазнають змін. Деякі лідери молодіжного складу «гірників», наприклад, були відсутні на матч зі «Львовом», адже їх відправили допомагати основній команді. Власне тому, слід було очікувати захопливої гри.

Стартові хвилини гри, втім, показали обережність з боку обох колективів. Команди придивлялися одна до одної. Ближче до середини тайму події перемістились на половину поля львів’ян, які, своєю чергою, шукали щастя на контратаках. Як виявилося згодом, тактика «городян» більш оперативно принесла результативну дію. На 28-й хвилині Топчій прийняв м’яч у карній зоні «гірників» і чітко пробив у дальній кут. Рахунок було відкрито. Пропустивши гол, гості активізувалися. Донеччани не цуралися раз по раз застосовувати фланги і таким чином щоразу створювали тиск на захисні редути гостей. Під саму завісу тайму «кроти» таки зуміли відзначитись. Після потужного пострілу з далекої відстані від Хромея голкіпер «Львова» не зумів зафіксувати м’яч. Кобак помчав добивати, але наткнувся на фол від нашого захисника. Призначений пенальті сам Кобак і реалізував. На перерву команди пішли за рівного рахунку.

Друга половина гри розпочалася із масованих атак «гірників». Такий пресинг вже невдозві призвів до другого призначеного у поєдинку пенальті. На 53 хвилині Оберман у штрафному збив Чирука. Одинадцятиметровий удар знову втілив у забитий м’яч Кобак. «Львів» міг відігратись на 65-й хвилині, коли в одній атаці Остап Малашевський двічі поспіль завдавав ударів по воротах. Втім, захисники донеччан щоразу нейтралізовували загрози. Міг до завершення протистояння відзначатись і «Шахтар», але, попри хороші нагоди, господарям щоразу бракувало влучності або ж у гру вступав воротар «Львова» Лалак.

Підсумок – мінімальна поразка для «синьо-золотих левів» у зустрічі з донецьким «Шахтарем».

«Гра складалася так, що могли розраховувати і на більш приємний результат. Незважаючи на те, що зустрічалися з таким хорошим суперником, мали можливості і шанси, аби зіграти краще, що стосується результату. Все вирішили окремі епізоди. Так у футболі інколи стається. Прикро, звісно, що поступились, але хлопцям за гру подякував. Відіграли добре. Робимо висновки з поразки, працюємо далі», – зазначив наставник ПФК «Львів» U-21 Тарас Мазур.