Наступний матч”Львів” – ”Олімпік”/21/09/2019

U-21: «суха» нічия «Дніпра-1» та «Львова»

У матчі 5-го туру чемпіонату України серед команд U-21 дублюючі склади «Дніпра-1» та «Львова» голів не забили та не виявили найсильнішого.

У першому таймі «Дніпро-1» більше контролював м’яч у центральній зоні, «Львів» же відповідав активними діями без м’яча у другій зоні та швидкісними переходами до атаки у моменти перехоплень м’яча.

У дніпрян гідний згадки небезпечний дальній удар Кобахідзе на 18-й хвилині, коли Костику довелося у падінні відбивати м’яч на ближній стійці. «Львів», у свою чергу, двічі перевірив реакцію воротаря у середині тайму. Спочатку Вичіжанін на вході до штрафного хитнув Зайця і пробив у площину воріт – Бабічин встиг скластися і зреагувати на удар вінгера «Львова». Опісля партнери у швидкій атаці вивели на ударну позицію Баяно, і страж воріт господарів вдруге врятував господарів від пропущеного голу.

Перед самою перервою Баяно технічно розібрався у штрафному одразу з трьома опонентами і відкотив м’яч під удар Монтезелло. М’яч зрізався з ноги Леонардо і вирішальної миті пішов повз дальню стійку воріт «Дніпра-1».

Другий тайм розпочався з того, що грубої помилки під час передачі на захисника припустився вже сам ворота дніпрян, але Вичіжанін, який перехопив м’яч, не влучив у ближню «шістку».

У розпалі другої половини зустрічі господарі знову перехопили ініціативу і намагалися проводити позиційні атаки, деякі з них навіть завершувалися ударами у бік воріт «Львова». Щоправда, в усіх моментах або Костик контролював напрям польоту м’яча, або ж «сфера» летіла у «молоко».

Львів’яни зробили ставку на надійну гру у захисті і вичікували на свої шанси у контратаках та під час стандартів. Вони сталися вже у компенсований арбітром час: після подачі зі штрафного Кос виграв повітряну дуель у захисника, але м’яч м’яч після його удару опустився на сітку воріт з зовнішнього боку. Перед самим фінальним свистком «синьо-золоті леви» не зуміли результативно завершити хорошу комбінацію, розіграну у дотик на вході до дніпровських володінь – 0:0.

«При контролі м’яча «Дніпро-1» мав перевагу, але увесь їх контроль зводився до перепасовок на власній половині поля. Ми старалися їх пресингувати у середині поля і вибігати у швидкі атаки. Мали моменти, але не реалізували їх. Не вистачило спокою під час завершення атак у третій зоні. Але це вже справа індивідуальної майстерності гравців. Сьогодні нам вдалося майже усе, що було заплановано, окрім забитих м’ячів. Хочу подякувати команді за самовіддачу та старання на футбольному полі. На жаль, ми загубили сьогодні два очки, але рухаємося далі – до майбутніх звершень», – сказав після матчу головний тренер «Львова» U-21 Андрій Ханас.

«Мали вигравати у «Дніпра-1», причому з нормальним рахунком. На жаль, у нас не було реалізації в атаці. Тренер попросив з усією відповідальністю віднестися до гри, застосовувати високий пресинг проти опонентів, активно просуватися уперед через фланги. Якщо чесно, то хлопці засмучені результатом, адже заслуговували на перемогу», – прокоментував нічийний результат у Дніпрі захисник «містян» Віталій Олексів.

Не хватало у третій зоні спокою у завершальній фазі. Індивідуальна майстерність.

5 тур чемпіонату України U-21
25 серпня. 15:00. м. Дніпро, НТБ «Дніпро»

Арбітр – Костянтин Труханов (Харків)
Асистенти арбітра – Олександр Войтюк (Запоріжжя), Олександр Холодинський (Харківська обл.)
Четвертий арбітр – Ростислав Дубина (Дніпро)
Спостерігач арбітражу – Володимир П’яних (Донецьк)

«Дніпро-1» U-21 (Дніпро) – ПФК «Львів» U-21 (Львів) – 0:0 (0:0)
Попередження: Крилов (73), Зайков (90+3) – Савошко (53), Карвацький (87)

«Дніпро» U-21: Бабічин – Заєць, Зайков (к), Нечистенко, Кулініч, Литвиненко (Хижняк, 82), Бацман (Карповський, 74), Кобахідзе (Тяпкін, 46), Сабатіні (Крилов, 46), Бєляєв, Араміс (Домарацький, 61)

Головний тренер: Олександр Поклонський

«Львів» U-21: Костик – Адамюк (Карвацький, 72), Клебер (Медведєв, 46), Олексів, Савошко, Монтезелло, Демків, Пентелейчук (Кос, 66), Хімчак (Ременяк, 87), Баяно, Вичіжанін (Нич, 63)

Головний тренер: Андрій Ханас