Наступний матчU-19 ”Львів” – ”Ворскла”/31/10/2020/Стадіон Сокіл, Львів

Вадим Деонас: «На жаль, не вдалося виправдати надії вболівальників»

Післяматчеві коментарі тренера ПФК «Львів» Вадима Деонаса. Команда вдома поступилася луганській «Зорі» з рахунком 0:5.

-Перш за все, хочу вибачитись перед усіма вболівальниками. Перед людьми, які прийшли на стадіон у таку не надто сприятливу погоду та підтримували нас. Вони намагалися нарешті побачити нашу перемогу, але, на жаль, цього не сталося. Можу запевнити, втім, що будемо надалі працювати. У другому таймі вже, як на мене, грали краще. Надалі будемо прагнути до покращення ігрових та результативних показників.

-Після такого провального першого тайму дуже важко знайти потрібні слова у роздягальні. Що говорили гравцям у перерві?

-Вказали на деякі помилки. Конструктивно і коротко обговорили перший тайм. Дали деякі установки. Зайві емоції – непотрібна річ. Всі хлопці знають, що вони відповідальні за результат. Вся команда намагалася дати бій супернику. Сьогодні, на жаль, не вийшло виправдати надії. Будемо намагатися в майбутньому схожих помилок не повторювати. Ми готувалися до “Зорі” як належить, розуміли силу цієї команди. Не дивлячись на невдалий старт сезону, гра з “Шахтарем” дала зрозуміти, що луганці не збираються залишатися на дні турнірної таблиці. Мабуть, недостатньо ретельно вивчили суперника.

-Завдяки чому, на Вашу думку, ПФК «Львів» може надалі покращити свої результати?

-Львівські команди завжди відрізнялися характером, бійцівськими якостями. Втім, це футбол, тут потрібно тільки грати і до цього нам потрібно трохи дійти. Я вважаю, що повинна бути стабільність в грі клубу. У нас є система, є план і ми будемо намагатися його дотримуватися.