Вітання «Карпатам» з 57-літтям

Сьогодні, 18 січня 2020 року, своє 57-річчя святкує славетний футбольний клуб «Карпати». Команда, яка стала футбольним символом Західної України, була заснована в переддень Водохреща у 1963 році. А вже у 1969 році це ім’я лунало на всіх просторах не лише України – команда виграла кубок СРСР, обігравши у фіналі в Москві СКА з Ростова-на-Дону. Тоді «Червона рута» лунала на весь стадіон.

Згодом в історії клубу було чимало й інших досягнень та здобутків – бронза чемпіонату, вихід у груповий етап Ліги Європи та гучні перемоги на стадіоні «Україна». Саме завдяки цьому всі знали про особливий «карпатський дух».

Колектив професійного футбольного клубу «Львів» пишається тим, що ми разом виступаємо в одному місті та приносимо йому славу. Ми як клуб, як львів’яни, відстоюємо ті ж інтереси на мапі України, що і «Карпати». Тож готові підставити їм плече допомоги, щоб і надалі існував та радував вболівальників своєю грою. Адже львів’яни завжди приходять на допомогу тим, хто поруч. Конкуренти на полі – друзі у житті.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »