Наступний матч”Дніпро-1” – ”Львів”/11/07/2020

Володимир Мазяр: «Хочу перепросити у вболівальників, вони заслуговують на більше»

Головний тренер ПФК «Львів» Володимир Мазяр на післяматчевій прес-конференції прокоментував результат матчу 12-го туру Favbet Ліги проти чернігівської «Десни».

– Дуже важко щось говорити, дуже прикро, бо цілий тиждень працювали, готувалися, був свій план на гру.  Так, мали певні кадрові втрати і треба було перебудовуватись, але готувалися і працювали на тренуваннях, всі як один. Я завжди кажу, щоб за себе і за товариша викладались. Старанно вивчали суперника, але отак склалась гра.

Ситуація повернулася кардинально. Був якийсь план на матч, а починали з пенальті і 0-1, потім 0-2 ще один гол за перші 10 хвилин. Не можна так в захисті провалюватися, змушені були відігруватися, оголювати зони. Хоч психологічно було важко через такий сумбурний початок, але треба грати, показувати характер, показувати футбол. Я підказував хлопцям, де треба допрацьовувати, де швидше закривати зони. В перерві серйозно поговорили. Хотів би я, звісно, побачити іншу гру, але треба працювати, шукати шляхи, щоб виправляти сутуацію.

– Що скажете про свого суперника?

– «Десна» добре зіграла у відборі, команда грамотна в позиційному плані, добре біжить.

–  Що скажете вболівальникам?

– Прикро. Я розумію, що у Львові так грати не можна. Хочу перепросити у вболівальників, вони заслуговують на більше. Дякую тим, хто прийшов і підтримав.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »