Наступний матчU-21 ”Львів” – ”Ворскла”/30/10/2020

«Я багато працюю, щоб виходили такі моменти», – Ренан

Ренан забиває у другому поспіль матчі за ПФК «Львів». Цього разу форвард відзначився у ворота «Олімпіка» вже на третій хвилині зустрічі. Але цього голу виявилося недостатньо для перемоги.

– Початок був краще не придумаєш. Ти забив гол і було сподівання, що «Львів» порадує своїх вболівальників. Натомість вийшло розчарування. Чому?

– Є такі речі, які дуже важко пояснити. На жаль, нашого гравця вилучили. І це дуже сильно обтяжило нам гру. І, на жаль, цього разу ми не змогли повністю виконати установку тренера. Але треба рухатися вперед, ще залишилася одна гра, щоб закінчити сезон.

– Що говорили з хлопцями? Чому стільки голів пропустили?

– Зараз краще нічого не говорити, у всіх дуже гаряча голова. Краще проаналізувати це. Спочатку аналіз – а потім будемо говорити.

– Склалося враження, що деякі футболісти «Львова» подумки вже у відпустці.

– Я не можу вказувати на когось з футболістів пальцем, але я тут, щоб працювати, на максимум викладатися. Навіть деколи, коли дуже важко, я буду старатися максимум від себе робити та працювати на футбольному полі.

– Повертаючись до гри. Ти забив гол, який можна назвати холоднокровний. Чи можна сказати, що Ренан зараз у хорошій формі?

– Я багато працюю, щоб виходили такі моменти. І на футбольне поле нам треба виходити з гарячим серцем та холодною головою, щоб забивати голи.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »