Наступний матчU-19 ”Львів” – ”Шахтар”/18/10/2019

Як ФК «Львів» готується до старту другого кола чемпіонату України

Підходить до завершення тижневий тренувальний цикл ФК «Львів», який готується до старту у другому колі чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги. Вже найближчої неділі «синьо-золоті леви» проведуть домашню зустріч 12-го туру УПЛ із столичним «Арсенал-Київ».

З вівторка команда під керівництвом тренерського штабу Юрія Бакалова працювала над помилками, допущеними в грі з чернігівською «Десною» (1:3), намагаючись їх нівелювати в тренувальному процесі.

Звичайно ж, тижнева підготовка, що проходила на тренувальній базі клубу у Винниках, була побудована з урахуванням фактору майбутнього суперника – ФК «Арсенал-Київ», гра якого з появою на тренерському містку В’ячеслава Грозного зазнала кардинальних змін.

«Дуже добре знаю В’ячеслава Грозного. Я у нього тренувався, коли був гравцем, потім працював у нього в тренерському штабі. Це людина з величезним досвідом, колосальної інтуїцією і знаннями. У плані психології і тактики «Арсенал-Київ» дуже сильно змінився. Та команда, з якою ми грали в першому колі, і ця відрізняються одна від одної відсотків на 80. Мало того, що змінилися склад, тактика та психологія, я можу з упевненістю сказати, що «Арсенал-Київ» хоч і знаходиться на останньому місці в турнірній таблиці, але точно не є аутсайдером.

І наступний, і будь-який інший матч слід розглядати як ігри з підвищеною мотивацією. Ми знаємо, чого прагнемо, були поставлені конкретні завдання на сезон. Ми поки їх не виконуємо. Сподіваюся, що усі зробили вірні висновки, врахували ті помилки, які були допущені і під час підготовки до гри з «Десною», і в самому поєдинку. Я очікую дуже цікавий матч, тому що, знаючи їх тренера, розумію, що обидві команди не будуть сидіти в обороні. І, звичайно ж, ми дуже хочемо нарешті перемогти при рідних трибунах», – прокоментував майбутнє протистояння головний тренер львівського клубу Юрій Бакалов.

Нагадаємо, матч ФК «Львів» – «Арсенал-Київ» відбудеться 21 жовтня о 14:00 на стадіоні «Арена Львів» у Львові і транслюватиметься на телеканалі «Футбол 1».

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »