Янчак забив гол збірній Уругваю

Гравець ПФК «Львів» Вадим Янчак відзначився за молодіжну збірну команду України серед гравців віком до 20 років.

Янчак взяв участь у товариській грі національної команди, яка цими днями проводить тренувальний збір в Іспанії, проти однолітків з Уругваю. Вінгер «синьо-золотих левів» вийшов на заміну із початком другого тайму і вже на другій хвилини свого перебування на полі відзначився забитим м’ячем.

Гол Янчака став другим для українців у спарингу, який завершився перемогою команди Олександра Петракова з рахунком 2:1.

Цей тренувальний збір команди U-20 – остання репетиція молодіжної збірної перед чемпіонатом світу, який проходитиме з 23 травня по 15 червня в Польщі. У межах групи «D» на світовій першості українська збірна зустрінеться із командами США, Катару та Нігерії.