Наступний матч”Львів” – ”Колос”/14/12/2019

Юрій Бакалов: «Ми провели невдалий матч»

Головний тренер ПФК «Львів» Юрій Бакалов прокоментував домашню поразку «синьо-золотих левів» від одеського «Чорноморця» у матчі 19-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

– Рахунок – на табло. Говорити про якісь причини невдач, напевно, не варто. Ми сьогодні провели невдалий матч. І той результат, який ви сьогодні спостерігаєте, є закономірним.

– Сьогодні було п’ятеро новачків у стартовому складі. Чому не було Вороніна, Бруно, Тейлора, Жонатана? Як Ви збираєтеся вирішувати кадрові питання, зважаючи на те, що нові гравці ще не достатньо якісно вписуються до командної гри?

– Дійсно, у нас вдосталь новачків в стартовому складі, і це не від хорошого життя. Футболісти, які визначали рівень команди в минулому році, випали з різних причин. Мартан пропускав гру через дискваліфікацію. Бруно, Тейлор і Жонатан, на жаль, травмовані.

Дуже складно ліпити, по суті, нову команду. Був якийсь час на зборах, але новачки – молоді футболісти, їм потрібен час на адаптацію і розуміння суті командної гри. Розумію, що це звучить як відмовка. Так, сьогоднішня гра повинна була бути якіснішою, особливо у конструктиві, чого не було.

Сьогодні ми зіграли, напевно, одну з найгірших ігор за моєї роботи. Мається на увазі аспект командної гри. Якщо команда жодного разу не влучає у площину воріт за 90 хвилин … Є претензії і до себе, і, відповідно, до футболістів.

– Можете детальніше розповісти про травму Тейлора? Це один з ключових гравців Вашої команди. На який термін він вибув з гри? І наскільки реальною є боротьба за першу «шістку», зважаючи на цей результат?

– Почну з другої частини питання – щодо боротьби за «шістку». Завдання не знімається. Є ще три тури, і шанси є завжди. Як сказав хтось із великих людей: «шанси є завжди, навіть коли їх немає». Тому ми будемо працювати і боротися до кінця.

Що стосується Тейлора, то він, на жаль, вибув на тривалий термін. У нього травма, яка була отримана в контрольній грі. Ми грали з «Ордабаси», і він отримав травму у звичайному, але дуже жорсткому єдиноборстві із суперником. Це суттєва втрата для нас. Але не лише він, а й інші хлопці, які були відсутні на полі через травми. Футболісти, які вийшли на їх місці, поки що рівноцінно замінити їх не можуть.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »