Наступний матч”Олімпік” – ”Львів”/22/02/2020

Юрій Бакалов: «Здобули довгоочікувану домашню перемогу, яку зачекалися і ми, і наші вболівальники»

Головний тренер ФК «Львів» Юрій Бакалов на післяматчевій прес-конференції після матчу з ФК «Арсенал-Київ» у межах 12-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги прокоментував першу домашню перемогу своєї команди з рахунком 1:0.

– Ми пережили непрості два тижні, але я вдячний своїм хлопцям за терпіння. Гра тривала до першої помилки. Я радий, що саме ми скористалися цією помилкою в захисті киян і забили гол. Могли, звичайно, ще забити, але на полі вже були «гойдалки». Як я і говорив, «Арсенал-Київ» – зовсім інша команда в порівнянні з першим колом. Багато що змінилося у суперника – і якість гри, і саме її побудова. Ми знали про це і налаштовувалися на певні труднощі. Слава Богу, що ми їх подолали. І найголовніше, що ми здобули довгоочікувану домашню перемогу, яку зачекалися і ми, і наші вболівальники.

– Чому не грав Бандура у сьогоднішньому матчі, який є капітаном команди? Чому Ви вирішили поставити у ворота Сарнавського?

– Певний момент ротації мав місце, причому не тільки по воротарській позиції, але й інших. Ми вирішили використати інших хлопців. По Бандурі у мене немає ніяких питань. Просто іноді включається тренерська інтуїція. Сьогодні свій шанс отримав Сарнавський, який відпрацював цей проміжок часу на належному рівні. Думаю, що моя інтуїція мене не підвела, як і сам Сарнавський, який провів хорошу гру.

– Як Ви оцінюєте гру Бруно, який, здавалося б, забив гол, проте його вилучення ледве не допомогло «Арсеналу» зрівняти рахунок?

– Ціна помилки була дуже високою, і ми їх обов’язково розберемо з хлопцями після гри. Що стосується Бруно, то він забив м’яч – питань немає. Що стосується карток і вилучення: я ніколи не обговорюю рішень арбітрів, але у мене є питання стосовно цих попереджень. У всякому разі, по першому епізоду – 100%.

– ФК «Львів» – львівська команда, але у ній не виступає жоден футболіст зі Львова. Як Ви це прокоментуєте?

– Ми займаємося цим питанням. Їздимо по області з керівництвом клубу, передивляємося обласні змагання. Шукаємо таланти. Навіть можу розкрити невеличку таємницю: група з чотирьох футболістів вже з нами тренується. Формування команди ж відбувалося ще до того, як я очолив команду. Зрозуміло, що хотілося б, щоб у львівській команді виступали львівські футболісти.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »