Наступний матч”Львів” – ”Дніпро-1”/07/06/2020

Юрій Вернидуб: «Гра була бойовою»

Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб на післяматчевій прес-конференції прокоментував перемогу у чвертьфіналі Кубка України сезону 2018/2019 років над ПФК «Львів».

– Кубкові ігри складаються з одного матчу, і у тих, хто проходить далі, повинен бути характер. Не забуду ніколи ще той час, коли я ще був маленький, в чемпіонаті СРСР донецький «Шахтар» завжди вважали кубковою командою. Вони часто доходили до фіналу або ж вигравали.

Я казав хлопцям, що нам потрібно зробити все від себе залежне, щоб пройти далі. Зараз ми вийшли в півфінал. Залишився один крок до фіналу, а там, життя покаже, що і як буде.

Сама гра була бойовою. Всі бачили, що було на полі, коментувати не хочу. Найважливіше, що ми виграли 1:0 і повертаємося додому з перемогою.

– Сьогодні вся команда зіграла відмінно, але, можливо, варто відзначити Богдана Лєднєва, який забив гол і в якого День народження сьогодні?

– Не буду нікого відзначати. У нас немає зірок, у нас команда. Хлопці це знають. Я десятий рік працюю в «Зорі». У нас є команда, є колектив. Інших принципів у нас бути не може.

– Артема Громова Ви вирішили поберегти?

– Він до кінця ще не відновився, тому вирішили не ризикувати його здоров’ям. Перед самою грою Дмитро Хомченовський відчув різкий біль в паху. Довелося міняти його на Богдана Лєднєва. Виявилося, що заміна вдалася. Він відмінно виконав штрафний. Можу сказати точно, що щодня хвилин по 20 він приділяє час пробиттю подібних штрафних. Я сказав йому, що кількість колись перейде в якість. Це сьогодні і сталося. Порадив шукати ще кілька точок для удару, і тоді він стане гравцем, який може принести команді перемогу, пробивши з будь-якого місця.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »