Наступний матч”Олімпік” – ”Львів”/22/02/2020

Збір «Львова» у Туреччині: режим дворазових тренувань та підготовка до першого спарингу

На третій день першого тренувального збору у Туреччині команда повернулася до раніше запланованого режиму дворазових тренувань.

Ранкове тренування «синьо-золотих левів» було комбінованим. Після розминки тренерський штаб «Львова» поділив футболістів на групи, кожна з яких виконували фізичні вправи, спрямовані на тренування усіх груп м’язів. Також гравці виконували інтервальну циклічну бігову роботу.

Під час вечірнього заняття львівські футболісти грали у квадратах та приділили більшість часу роботі з м’ячем, покращуючи свої технічні навички.

«Тренери одразу нам сказали, що перші два тижні потрібно буде потерпіти, адже навантаження дають великі. Можу сказати, що ми з усім справляємося. Тренуємося і плавно підходимо до першої товариської гри. Зараз у складі є чимало потенційних новачків, бразильців, тренери мають багато роботи, переглядають їх. І, звичайно, українців також. Тому до першої офіційної гри ще є час визначитися зі складом. На цьому зборі ми зіграємо дев’ять контрольних ігор, тому до чемпіонату підійдемо в оптимальній формі», – поділився перебігом першого тренувального збору «містян» півзахисник Владислав Приймак.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »