Наступний матч”Львів” – ”Минай”/22/08/2020/Стадіон "Україна"

«Зелено-чорні» з Валмієри – новий суперник «Львова» на зборі в Туреччині

Напередодні визначився ще один суперник нашої команди у третьому за ліком товариському матчі під час навчально-тренувальних зборів в Туреччині.

Отже, у п’ятницю, 7-го лютого, підопічні Єгіше Мелікяна поміряються силами з представниками елітного латвійського дивізіону – ФК «Валмієра Гласс» з однойменного 23-тисячного містечка в історичній області центральної частини Латвійської Республіки.

За підсумками сезону 2019 роки (формат турніру: весна-осінь) ця команда посіла 4-е місце у Вищій лізі Латвії з відставанням лише в один бал від бронзового «Вентспілса» (що для останніх еквівалентно потраплянню в кваліфайн Ліги Європи).

Клуб «Валмієра Гласс» було засновано 26 лютого 1996 року. Домашні матчі команда грає на стадіоні ім. Яніса Даліньша (місткість 2000 глядачів). Кольори клубу – “зелено-чорні”.

Головний тренер команди – 45-річний грузинський фахівець Тамаз Пертія.

Під час поточного зимового міжсезоння до лав «Валмієри» приєдналися добре відомі за виступами у одеському «Чорноморці» воротар Андрій Кожухар та півзахисник Микола Мусолітін. Таким чином українське представництво у клубі було значно розширене – вже другий сезон там проводить колишній хавбек молодіжного «Олімпіка» Олексій Геловані.

Підсумовуючи тему прийдешніх матчів «Львова» на турецькому зборі, ще раз нагадаємо календар підтверджених станом на зараз спарингів львів’ян:

3 лютого. «Воєводина» (Новий Сад, Сербія);
5 лютого. «Графичар» (Белград, Сербія);
7 лютого. «Валмієрі Гласс» (Латвія);
9 лютого. «Мура» (Мурска-Собота, Словенія);
11 лютого. Суперник визначається.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »